Yves Saint Laurent Y Men toaletní voda 100ml

2 790 

Yves Saint Laurent Y Men toaletní voda 100ml od renomovaného výrobce Yves Saint Laurent za skvělou cenu 2770 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Vůně | Pánské | Parfémy

Katalogové číslo: 3614271716026 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Yves Saint Laurent Y Men toaletní voda 100ml od známé značky Yves Saint Laurent. Y, nová pánská vůně od yves saint laurent, všechny tyto hodnoty ztělesňuje. Y není příběhem muže, nýbrž celé generace… generace kreativních mužů, kteří se nebáli jít tam, kam je touha vedla, a šlapat si svou vlastní cestu. Skrz inspiraci, přes tvrdou dřinu a spolupráci, k dosažení cíle a úspěchu.Ostře řezaná lahvička působí minimalisticky, vyniká však jedinečným kreativním rukopisem v podobě geometrického zářezu ve tvaru písmene y.Samotná tekutina uvnitř představuje komplexní soubor vlastností muže y: je čistá a jasná ve vrchních tónech, ale silná a smyslná v srdci a spodních tónech. Nejprve se představí klasické bílé tričko, které je zastoupeno svěžími tóny bílých aldehydů, bergamotky a zázvoru. Potom přijde na řadu absolut z kakostu, který díky novému procesu extrakce zaznamenal olfaktorický posun. Ve spodních tónech se zase autor pokusil olfaktoricky parafrázovat eleganci perfektně střiženého černého saka. Pomohl si jemnými tóny balzámové jedle, ambrovým akordem a kadidlem. nekonečná elegance, rafinovanost a energie mládí na vás dýchnou při každém přivonění.Y, coby světlá a zároveň temná fougerová kompozice, představuje vůni svobody. Je to vůně, která vás nutí k úsilí a touze. Yves Saint Laurent Y Men toaletní voda 100ml za cenu 2770 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Yves Saint Laurent Y Men toaletní voda 100ml:

  • Název: Yves Saint Laurent Y Men toaletní voda 100ml
  • Cena: 2770
  • Výrobce: Yves Saint Laurent
  • Kategorie: Vůně | Pánské | Parfémy
  • EAN: 3614271716026


Brand

Brand

Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolem jedinečné kreativity a luxusu v oblasti módy, kosmetiky a parfémů. Jeden z nejuznávanějších módních návrhářů 20. století hlásá, že je krása absolutním vyjádřením charakteru. Yves Saint Laurent převzal vedení módního domu Dior a vlastní značku představil v roce 1961. Exkluzivní kosmetika, prvotřídní make-up i originální parfémy jsou nedílnou součástí věhlasné značky. Jedinečné kompozice vůně Black Opium či jemný dotek přípravků z kolekce Touche Éclat vám dokáží to, co značka Yves Saint Laurent hlásá. Krása se stane gestem.