Waterdrop™ Discovery Kit microdrink 4 kapsle

99 

Waterdrop™ Discovery Kit microdrink 4 kapsle
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Waterdrop™ Discovery Kit microdrink 4 kapsle od renomovaného výrobce Waterdrop™ za skvělou cenu 99 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Doplňky | Různé

Katalogové číslo: 9120077855011 Kategorie: ,

Popis

Popis

Kvalitní Waterdrop™ Discovery Kit microdrink 4 kapsle od známé značky Waterdrop™. Microdrink waterdrop™ je šumivá kostka k vytvoření osvěžujícího nápoje s obsahem vitámínů a výtažků z bylin a superpotravin z celého světa.
OŽIV SI VODU! Dopřej svému tělu dostatek vitamínů a extraktů ze superpotravin každý den díky osvěžujícímu nápoji z 500 ml čisté vody a jedné malé šumivé kostky! Lahodný drink plný těch nejlepších živin si můžete připravit kdekoli během chvilky, podporuje zdravý životní styl a díky minimalizaci plastových lahví je šetrný k životnímu prostředí. Vhodný pro vegany, diabetiky, děti i těhotné. Neobsahuje laktózu, cukr ani lepek.
Než si vyberete svoji oblíbenou příchuť, začněte se startovacím kitem se 4 druhy kapslí:
1. zklidňující RELAX – ibišek, acerola a arónie – podporuje psychickou pohodu a duševní rovnováhu2. povzbuzující  FOCUS – limeta, zelená káva a baobab – napomáhá duševnímu výkonu3. stimulující BOOST – černý rybíz, černý bez a açaí – pomáhá redukovat únavu a vyčerpání4. omlazující YOUTH – broskev, zázvor a ženšen – zdravá mladě vypadající pokožka
Použití:Rozpusťte kapsli ve 250 – 500ml perlivé či neperlivé vody
Složení a nutriční hodnoty:RELAX FOCUS BOOST YOUTH
Obsah:8,8g (4ks á 2,2g) Waterdrop™ Discovery Kit microdrink 4 kapsle za cenu 99 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Waterdrop™ Discovery Kit microdrink 4 kapsle:

  • Název: Waterdrop™ Discovery Kit microdrink 4 kapsle
  • Cena: 99
  • Výrobce: Waterdrop™
  • Kategorie: Doplňky | Různé
  • EAN: 9120077855011


Waterdrop™ Discovery Kit microdrink 4 kapsle
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Brand

Brand

Waterdrop™

Značka Waterdrop™ dopřeje vašemu tělu dostatek vitamínů a extraktů ze superpotravin díky osvěžujícímu nápoji vyrobenému z 500 ml čisté vody a šumivé kostky každý den. Nápoj je vhodný pro vegany, diabetiky, děti i těhotné ženy. Dokonce neobsahuje laktózu, cukr či lepek. Jedinečně lahodný drink plný vynikajících živin si můžete připravit kdekoliv během pár sekund. Tento elixír zdraví a krásy podporuje zdravý životní styl. Minimalizované plastové láhve jsou šetrné k životnímu prostředí.
Armani Si passione