USHUAYA Natural Agate Jade Face Massage Roller achát

1 430 

USHUAYA Natural Agate Jade Face Massage Roller achát
4.9 (97.04%) 27 hlasů

USHUAYA Natural Agate Jade Face Massage Roller achát od renomovaného výrobce USHUAYA za skvělou cenu 1429 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Doplňky

Katalogové číslo: 8594190860138 Kategorie:

Popis

Popis

Kvalitní USHUAYA Natural Agate Jade Face Massage Roller achát od známé značky USHUAYA. Kámen, který pomáhá zmíňovat stres a napětí, tlumí úzkost a zvyšuje sebedůvěru. Jeho dotek přenáší na kůži energizující účinky, které si nyní můžete dopřát díky exkluzivnímu masážnímu válečku značky USHUAYA.
Hlavní účinky :
– masáž obličeje, krku a dekoltu- relaxační účinky- aplikace krémů a pleťových sér- zpevňující účinky- zmírňuje kruhy pod očima- prevence zarudnutí obličeje
Složení:
přírodní kámen achát
  USHUAYA Natural Agate Jade Face Massage Roller achát za cenu 1429 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek USHUAYA Natural Agate Jade Face Massage Roller achát:

  • Název: USHUAYA Natural Agate Jade Face Massage Roller achát
  • Cena: 1429
  • Výrobce: USHUAYA
  • Kategorie: Doplňky
  • EAN: 8594190860138


USHUAYA Natural Agate Jade Face Massage Roller achát
4.9 (97.04%) 27 hlasů

Brand

Brand

USHUAYA

Česká značka USHUAYA matky a dcery přináší kosmetické produkty s pečlivě vybranými ingrediencemi a složením, s cílem podpořit přirozené vlastnosti pleti a zvýraznit její krásu. Cecílie se zaměřuje na výrobu kosmetiky s více než 90 % přírodních složek a dcera Silvie přináší design obalů ze zbytkového dřeva a kůže. Vývoj produktů byl roky testován a vylepšován s odborníky v laboratořích a výroba přišla roku 2017. V produktech naleznete pozitivní účinky mletých perel, hydralizované hedvábí s vybranými oleji, jako arganový, makadamiový, mandlový nebo amarantový olej.
Armani Si passione