Trussardi My Name parfémová voda 30 ml

1 439 

Trussardi My Name parfémová voda 30 ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Trussardi My Name parfémová voda 30 ml od renomovaného výrobce Trussardi za skvělou cenu 1439 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Vůně | Dámské | Parfémy

Katalogové číslo: 8011530850005 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Trussardi My Name parfémová voda 30 ml od známé značky Trussardi. Svůdná a čirá radost.Excelentní a přitom mimořádně diskrétní – právě taková je dámská vůně Trussardi MY NAME, která je odrazem ženské intimity ve světě TRUSSARDI. Už sám název vyjadřuje identitu každé ženy i jejího vztahu k okolnímu světu. Stejně jako ta, která si ji zvolí, je i Trussardi MY NAME jedinečná i univerzální zároveň.Flakón Trussardi MY NAME je inspirován samou esencí ženskosti a svůdnosti. Jeho autorem je – stejně jako u pánské vůně Trussardi MY LAND – proslulý Antonio Citterio. Transparentní skleněný flakón s jemně zaoblenými hranami zdobí linie oválných prvků připomínajících nezaměnitelný tvar loga Trussardi. Od nich se odráží světlo, které zvýrazňuje odstín vůně v nitru flakónu. Hlava chrta coby historického symbolu značky Trussardi je provedena ve zlaté barvě na přední straně flakónu a pod ním je jemně ženským typem písma uveden i název vůně MY NAME.
Vůně Trussardi MY NAME je uložena v perleťově zabarvené krabičce zdobené oválnými prvky stejně jako je tomu i u flakónu. Nechybí ani název vůně Trussardi MY NAME a logo značky vyjadřující dokonalost Trussardi v italském stylu. Trussardi My Name parfémová voda 30 ml za cenu 1439 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Trussardi My Name parfémová voda 30 ml:

  • Název: Trussardi My Name parfémová voda 30 ml
  • Cena: 1439
  • Výrobce: Trussardi
  • Kategorie: Vůně | Dámské | Parfémy
  • EAN: 8011530850005


Trussardi My Name parfémová voda 30 ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Brand

Brand

Trussardi

Italská značka Trussardi vznikla roku 1911 v Bergamu a nejprve vyráběla luxusní rukavice. Je jednou z nejúspěšnějších společností v oblasti módy. Zakladatel Nicola Trussardi povýšil kožené produkty díky kombinaci vysoce kvalitních materiálů, pokročilým střihům a neustálému výzkumu i inovaci zpracování kůže na mnohem vyšší úroveň. Přináší módní doplňky, dámské a pánské oblečení i luxusní interiéry vozů Alfa Romeo. Každý parfém Trussardi v sobě nese trvalé hodnoty italské kultury. Vyzkoušejte třeba kultovní dámskou vůni Trussardi My Name nebo pánskou Trussardi My Land.
Armani Si passione