Trussardi My Land voda po holení 100 ml

1 589 

Trussardi My Land voda po holení 100 ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Trussardi My Land voda po holení 100 ml od renomovaného výrobce Trussardi za skvělou cenu 1589 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Vůně | Pánské | Po holení

Katalogové číslo: 8011530830038 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Trussardi My Land voda po holení 100 ml od známé značky Trussardi. Rafinovaná jedinečnost …Výjimečnost spolu s kreativitou – to jsou hlavní atributy pánské vůně Trussardi vyjadřující samotnou duši a charakter značky s více než stoletou historií.
Název vůně MY LAND vyjadřuje pocit sounáležitosti a hlubokého pouta s vlastními kořeny. Jde o mezinárodně srozumitelné jméno, které evokuje sílu, sebevědomí a hrdost. Přitom má v sobě i kosmopolitního ducha. Ilustruje vztah, jaký má značka Trussardi ke „svému” městu – k Milánu.
V MY LAND je zachycen i pocit z návratu domů po dlouhé cestě plné zajímavých zážitků a objevů, dobrodružství i sebepoznání. Cestování a návrat domů – to jsou hlavní témata Trussardi MY LAND – vyjádřená prostřednictvím názvu, vůně i tiskové a televizní reklamyFlakón Trussardi MY LAND klade důkaz na výjimečnou řemeslnou zručnost, na které značka Trussardi postavila svou proslulost.
Flakón má elegantní, moderní linie orámované páskem z mistrovsky ručně zpracované kůže tónované pomocí přírodních výtažků dle prastarých toskánských receptur. Kožený pásek doplňuje logo Trussardi doplněným o známku „made in Italy” potvrzující pravost materiálu i zpracování. Tónování koženého detailu se přirozeně liší flakón od flakónu a tím pečetí jejich unikátnost a exkluzivitu. Trussardi My Land voda po holení 100 ml za cenu 1589 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Trussardi My Land voda po holení 100 ml:

  • Název: Trussardi My Land voda po holení 100 ml
  • Cena: 1589
  • Výrobce: Trussardi
  • Kategorie: Vůně | Pánské | Po holení
  • EAN: 8011530830038


Trussardi My Land voda po holení 100 ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Brand

Brand

Trussardi

Italská značka Trussardi vznikla roku 1911 v Bergamu a nejprve vyráběla luxusní rukavice. Je jednou z nejúspěšnějších společností v oblasti módy. Zakladatel Nicola Trussardi povýšil kožené produkty díky kombinaci vysoce kvalitních materiálů, pokročilým střihům a neustálému výzkumu i inovaci zpracování kůže na mnohem vyšší úroveň. Přináší módní doplňky, dámské a pánské oblečení i luxusní interiéry vozů Alfa Romeo. Každý parfém Trussardi v sobě nese trvalé hodnoty italské kultury. Vyzkoušejte třeba kultovní dámskou vůni Trussardi My Name nebo pánskou Trussardi My Land.
Armani Si passione