Trussardi My Land toaletní voda 30 ml

779 

Trussardi My Land toaletní voda 30 ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Trussardi My Land toaletní voda 30 ml od renomovaného výrobce Trussardi za skvělou cenu 1299 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Vůně | Pánské | Parfémy

Katalogové číslo: 8011530830007 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Trussardi My Land toaletní voda 30 ml od známé značky Trussardi. Rafinovaná jedinečnost …Výjimečnost spolu s kreativitou – to jsou hlavní atributy pánské vůně Trussardi vyjadřující samotnou duši a charakter značky s více než stoletou historií.
Název vůně MY LAND vyjadřuje pocit sounáležitosti a hlubokého pouta s vlastními kořeny. Jde o mezinárodně srozumitelné jméno, které evokuje sílu, sebevědomí a hrdost. Přitom má v sobě i kosmopolitního ducha. Ilustruje vztah, jaký má značka Trussardi ke „svému” městu – k Milánu.
V MY LAND je zachycen i pocit z návratu domů po dlouhé cestě plné zajímavých zážitků a objevů, dobrodružství i sebepoznání. Cestování a návrat domů – to jsou hlavní témata Trussardi MY LAND – vyjádřená prostřednictvím názvu, vůně i tiskové a televizní reklamyFlakón Trussardi MY LAND klade důkaz na výjimečnou řemeslnou zručnost, na které značka Trussardi postavila svou proslulost.
Flakón má elegantní, moderní linie orámované páskem z mistrovsky ručně zpracované kůže tónované pomocí přírodních výtažků dle prastarých toskánských receptur. Kožený pásek doplňuje logo Trussardi doplněným o známku „made in Italy” potvrzující pravost materiálu i zpracování. Tónování koženého detailu se přirozeně liší flakón od flakónu a tím pečetí jejich unikátnost a exkluzivitu. Trussardi My Land toaletní voda 30 ml za cenu 1299 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Trussardi My Land toaletní voda 30 ml:

  • Název: Trussardi My Land toaletní voda 30 ml
  • Cena: 1299
  • Výrobce: Trussardi
  • Kategorie: Vůně | Pánské | Parfémy
  • EAN: 8011530830007


Trussardi My Land toaletní voda 30 ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Brand

Brand

Trussardi

Italská značka Trussardi vznikla roku 1911 v Bergamu a nejprve vyráběla luxusní rukavice. Je jednou z nejúspěšnějších společností v oblasti módy. Zakladatel Nicola Trussardi povýšil kožené produkty díky kombinaci vysoce kvalitních materiálů, pokročilým střihům a neustálému výzkumu i inovaci zpracování kůže na mnohem vyšší úroveň. Přináší módní doplňky, dámské a pánské oblečení i luxusní interiéry vozů Alfa Romeo. Každý parfém Trussardi v sobě nese trvalé hodnoty italské kultury. Vyzkoušejte třeba kultovní dámskou vůni Trussardi My Name nebo pánskou Trussardi My Land.
Armani Si passione