Brands:Sisley

Sisley Phyto Ombres N°2 Mystery 3,4g

2 130 

Sisley Phyto Ombres N°2 Mystery 3,4g od renomovaného výrobce Sisley za skvělou cenu 2110 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Líčení | Oči

Katalogové číslo: 3473311815217 Kategorie: ,

Popis

Popis

Kvalitní Sisley Phyto Ombres N°2 Mystery 3,4g od známé značky Sisley. Phyto 4 Ombres je kvartet očních stínů, jimiž docílíte barvy, která odpovídá vaší náladě a umožní vám vzbudit dojem osobité jedinečnosti. Složení vycházející z vědeckých výzkumů je obohaceno rostlinnými aktivními složkami (zeleným čajem, bílou lilií, kamélií) a chrání jemnou pokožku očních víček.Vytváří ideální barevnou intenzitu díky drceným pigmentům s optimální koncentrací perleti.Kvartet má unikátní gelově práškovou texturu pro mimořádně snadnou senzorickou aplikaci bez rizika nanesení nadměrné dávky. Tyto dlouhotrvající oční stíny dokonale lnou k pokožce, nevrásní se a nehromadí se v záhybech očního víčka. Jsou možné všechny styly líčení od přirozených až po extrémně výrazné.Díky mnoha variantám konečného vzhledu (včetně zářivě matného, metalického, saténového) umožňuje Phyto 4 Ombres “prizmatické” líčení zachycující světelný jas.Výhody: atraktivní pouzdro s exkluzivním motivem šachovnice, šikovně řešené zrcátko a aplikátor speciálně přizpůsobený textuře. Sisley Phyto Ombres N°2 Mystery 3,4g za cenu 2110 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Sisley Phyto Ombres N°2 Mystery 3,4g:

  • Název: Sisley Phyto Ombres N°2 Mystery 3,4g
  • Cena: 2110
  • Výrobce: Sisley
  • Kategorie: Líčení | Oči
  • EAN: 3473311815217


Brand

Brand

Sisley

Značka Sisley byla založena v roce 1976 ve francouzské Blois. Zakladatelem je hrabě Hubert d’Ornano, který patří je významným objevitelem spousty rostlinných druhů po celém světě. Unikátnost výrobků značky spočívá v použití esenciálních olejů obohacených o přírodní ingredience. Značka Sisley zaručuje kosmetiku, která pleť a pokožku chrání i vyživuje. Parfémované a toaletní vody vycházejí z nadčasové elegance, nejsou nijak chemicky upravené a jsou neuvěřitelně luxusní.