Brands:Sisley

Sisley Instant Eclat Glow Primer rozjasňující báze 30ml

2 010 

Sisley Instant Eclat Glow Primer rozjasňující báze 30ml od renomovaného výrobce Sisley za skvělou cenu 1990 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Líčení | Tváře | Podkladové báze

Katalogové číslo: 3473311846006 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Sisley Instant Eclat Glow Primer rozjasňující báze 30ml od známé značky Sisley. Instant Eclat je jak rozjasňující báze, tak i péče o pleť zvyšující prozáření. Umožňuje snadno dosáhnout všech technik pro vytváření jasné pleti. Techniky profesionálních make-up umělců nebyly nikdy tak snadné k reprodukci.Okamžitě oživuje zářivost pleti, odstraňuje stinné oblasti a projevy únavy, vyhlazuje texturu pokožky a sjednocuje, přičemž zůstává neviditelný. Díky komplexu aktivních ingrediencí pro péči o pokožku (extrakt z kiwi, extrakt z listnantce pichlavého a extrakt Padina pavonica) působí na čtyři klíčové faktory, které denně ovlivňují zářivost pleti: zvlhčuje, energizuje, tónuje a dává efekt plné pleti. Jeho čerstvá, neviditelná textura je aplikována jako druhá kůže bez přidání vrstev na pleť. Nemastný, nekomedogenní a dokonale přilnavý, byl navržen tak, aby se aplikoval bezprostředně před nebo po nanesení make-upu bez pocitu vysušení.
Před použitím dobře protřepejte a poté použijte Instant Eclat prsty nebo štětcem.
3 způsoby použití pro prozáření na míru.1 – použijte před nanesením make-upu na celou tvář.Pro světlo vycházející zevnitř: zvyšuje prozářenost make-upu. Pleť září.Navyšuje dlouhodržící funkci make-upu.
2 – po nanesení make-upu, na obrysech obličeje.Jedná se o strobingovou techniku: tvář je zkrášlena světlem. Linky jsou vylepšeny.
3 – podle sebe, po celé tváři:To je výsledek zdravého prozáření: zvyšuje přirozenou zářivost pleti pro projasněný a přirozený výsledek. Sisley Instant Eclat Glow Primer rozjasňující báze 30ml za cenu 1990 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Sisley Instant Eclat Glow Primer rozjasňující báze 30ml:

  • Název: Sisley Instant Eclat Glow Primer rozjasňující báze 30ml
  • Cena: 1990
  • Výrobce: Sisley
  • Kategorie: Líčení | Tváře | Podkladové báze
  • EAN: 3473311846006


Brand

Brand

Sisley

Značka Sisley byla založena v roce 1976 ve francouzské Blois. Zakladatelem je hrabě Hubert d’Ornano, který patří je významným objevitelem spousty rostlinných druhů po celém světě. Unikátnost výrobků značky spočívá v použití esenciálních olejů obohacených o přírodní ingredience. Značka Sisley zaručuje kosmetiku, která pleť a pokožku chrání i vyživuje. Parfémované a toaletní vody vycházejí z nadčasové elegance, nejsou nijak chemicky upravené a jsou neuvěřitelně luxusní.