Sisley Eau D’Ikar toaletní voda 50 ml

2 140 

Sisley Eau D’Ikar toaletní voda 50 ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Sisley Eau D’Ikar toaletní voda 50 ml od renomovaného výrobce Sisley za skvělou cenu 2140 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Vůně | Pánské | Parfémy

Katalogové číslo: 3473311941503 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Sisley Eau D’Ikar toaletní voda 50 ml od známé značky Sisley. Toaletní voda pro muže. Živá, nečekaná, mužná. Název, který odhaluje poetické ambice. Nejhlubší přání muže, aby mohl vzlétnout. Elegantně jednoduchý parfém vysoké kvality, obohacený o jemné přírodní esence. Soustředí se kolem středomořského keře řečíku. Elegantně jednoduchá, i když složitě komponovaná vůně. Bohatá na přírodní esence je strukturovaná kolem řečíku, středomořského keře, a ostrova Korsika, kde se narodila rodina d’Ornano. Řečík je obsažen v horní, střední i základní notě. Životní energie citrusu prosvětluje esenci řečíku křehkými zelenými notami. Řečík doprovázejí kultivované květinové vůně, které navozují eleganci a teplo, a tmavé dřevité aroma zvýrazňuje jeho smyslný charakter. Lahvička je uměleckým dílem symbolizujícím mužskou touhu po létání; odrazit se od země a hledat lehkost, intenzitu a svobodu, okamžitou eleganci, jemnost větru a schopnost dotýkat se slunce. Do skla je vyryto křišťálové a jasné abstraktní křídlo a tvar mužského torza. Design od Bronislawa Krzysztofa. K dostání ve dvou velikostech: 50 ml a 100 ml. Sisley Eau D’Ikar toaletní voda 50 ml za cenu 2140 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Sisley Eau D’Ikar toaletní voda 50 ml:

  • Název: Sisley Eau D’Ikar toaletní voda 50 ml
  • Cena: 2140
  • Výrobce: Sisley
  • Kategorie: Vůně | Pánské | Parfémy
  • EAN: 3473311941503


Sisley Eau D’Ikar toaletní voda 50 ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Brand

Brand

Sisley

Značka Sisley byla založena v roce 1976 ve francouzské Blois. Zakladatelem je hrabě Hubert d’Ornano, který patří je významným objevitelem spousty rostlinných druhů po celém světě. Unikátnost výrobků značky spočívá v použití esenciálních olejů obohacených o přírodní ingredience. Značka Sisley zaručuje kosmetiku, která pleť a pokožku chrání i vyživuje. Parfémované a toaletní vody vycházejí z nadčasové elegance, nejsou nijak chemicky upravené a jsou neuvěřitelně luxusní.
Armani Si passione