Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza parfémová voda 30 ml

1 499 

Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza parfémová voda 30 ml od renomovaného výrobce Salvatore Ferragamo za skvělou cenu 1499 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Vůně | Dámské | Parfémy

Katalogové číslo: 8034097955723 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza parfémová voda 30 ml od známé značky Salvatore Ferragamo. Nádherná a smyslná žena.Elegance byla a je jedním z nejcharakterističtějších znaků módního domu Salvatore Ferragamo. Světově proslulá značka původem z italské Florencie se vyznačuje dokonalým vkusem, kultivovaností, elegancí a půvabem. Potvrzuje to i v konceptu luxusní vůně Signorina Eleganza, která je oslavou ženského půvabu a svůdnosti.
Úvod vůně se nese ve znamení osvěžujících tónů grapefruitu a hrušky. Mandlový prášek a zlatavé lístky osmanthu vyčarují jemnou a přitom intenzivní tóninu srdce s dotekem luxusu. Základem pak prozařuje smyslný akord pačuli a bílé kůže, který nás doprovází po celý den.
Flakón Signorina Eleganza v béžovém odstínu evokuje něžný a přitom rafinovaný dojem. Logo Eleganza v podobě zlatého reliéfu podtrhuje dojem absolutní dokonalosti.
Velkolepost vizuálního pojetí vychází ze zlatého dna flakónu ozdobeného rytým reliéfním logem a přispívá k němu i ikonická mašle Vara pojatá tentokrát ve dvou odstínech béžové. Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza parfémová voda 30 ml za cenu 1499 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza parfémová voda 30 ml:

  • Název: Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza parfémová voda 30 ml
  • Cena: 1499
  • Výrobce: Salvatore Ferragamo
  • Kategorie: Vůně | Dámské | Parfémy
  • EAN: 8034097955723


Brand

Brand

Salvatore Ferragamo

Značka Salvatore Ferragamo je jednou z nejvýznamnějších módních a parfémových značek současnosti. Je pojmenovaná po svém italském zakladateli, který začínal s navrhováním obuvi. V Hollywoodu si otevřel svůj první obchod. Pak vznikly Salvatore Ferragamo parfémy a návrhář se přesunul s ateliérem zpět do rodné Itálie. Florentský Palazzo Spini Feroni je hlavním sídlem značky. Autenticita, exkluzivita a promyšlený, kreativní styl je plný inovace, v kombinaci s kvalitou a poctivou řemeslnou prací. Každý parfém Salvatore Ferragamo vás okouzlí delikátní vůní.