Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black toaletní voda pro muže 100 ml

655 

Parfém Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black toaletní voda pro muže 100 ml od renomovaného výrobce Salvatore Ferragamo za skvělou cenu 655.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 8032529118050 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black toaletní voda pro muže 100 ml od známé značky Salvatore Ferragamo. Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black, 100 ml, toaletní voda pro muže, Toaletní voda Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black vás zahalí do svého elegantního závoje a stane se nepostradatelnou součástí vaší osobnosti.aromatická vůněpro moderního sebevědomého mužepředevším do chladného počasí Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black toaletní voda pro muže 100 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Salvatore Ferragamo výhodně.

Parfém Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black toaletní voda pro muže 100 ml:

  • Název: Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black toaletní voda pro muže 100 ml
  • Cena: 655.00 CZK
  • Výrobce: Salvatore Ferragamo
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 8032529118050


Brand

Brand

Salvatore Ferragamo

Značka Salvatore Ferragamo je jednou z nejvýznamnějších módních a parfémových značek současnosti. Je pojmenovaná po svém italském zakladateli, který začínal s navrhováním obuvi. V Hollywoodu si otevřel svůj první obchod. Pak vznikly Salvatore Ferragamo parfémy a návrhář se přesunul s ateliérem zpět do rodné Itálie. Florentský Palazzo Spini Feroni je hlavním sídlem značky. Autenticita, exkluzivita a promyšlený, kreativní styl je plný inovace, v kombinaci s kvalitou a poctivou řemeslnou prací. Každý parfém Salvatore Ferragamo vás okouzlí delikátní vůní.