Real Saboaria Flores do Campo Soap – Violet luxusní mýdlo s vůní fialek 50g

59 

Real Saboaria Flores do Campo Soap – Violet luxusní mýdlo s vůní fialek 50g od renomovaného výrobce Real Saboaria za skvělou cenu 49 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Tělo | Sprchování a koupel

Katalogové číslo: 5600396235151 Kategorie: ,

Popis

Popis

Kvalitní Real Saboaria Flores do Campo Soap – Violet luxusní mýdlo s vůní fialek 50g od známé značky Real Saboaria. Luxusní mýdlo s květinovou vůní fialek.
Mýdlo je 100% rostlinné a obohacené o olivový olej. Jemně čistí, hydratují pokožku a zanechávají ji příjemně provoněnou.
Kolekce Flores do Campo je inspirovaná svěžími jarními květy, které tvoří krásu a jedinečnost portugalské krajiny. Vůni této kolekce tvoří sladká fialka, její jednoduchost a krása je inspirací pro mnohé básníky. Všechny produkty Real Saboaria jsou inspirované tradicí portugalské kultury a tvoří jedinečný design ve vaší koupelně. Real Saboaria Flores do Campo Soap – Violet luxusní mýdlo s vůní fialek 50g za cenu 49 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Real Saboaria Flores do Campo Soap – Violet luxusní mýdlo s vůní fialek 50g:

  • Název: Real Saboaria Flores do Campo Soap – Violet luxusní mýdlo s vůní fialek 50g
  • Cena: 49
  • Výrobce: Real Saboaria
  • Kategorie: Tělo | Sprchování a koupel
  • EAN: 5600396235151


Brand

Brand

Real Saboaria

Značka Real Saboaria nabízí produkty inspirované portugalským temperamentem s velmi decentním designem a svou neodolatelnou vůní vnáší do každého dne jedinečný pocit elegance. Luxusní mýdlo s jedinečnou vůní je 100 % rostlinné a obohacené o olivový olej. Jemně čistí, hydratuje pokožku a zanechává ji příjemně provoněnou. Vůně jsou takřka nadpozemské. Všechny produkty Real Saboaria jsou inspirované tradicí portugalské kultury a skvěle dotvoří jedinečný design v každé koupelně.