Real Saboaria Bilros Soap – Almond luxusní mýdlo s vůní mandle 50g

59 

Real Saboaria Bilros Soap – Almond luxusní mýdlo s vůní mandle 50g od renomovaného výrobce Real Saboaria za skvělou cenu 49 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Tělo | Sprchování a koupel

Katalogové číslo: 5600396235106 Kategorie: ,

Popis

Popis

Kvalitní Real Saboaria Bilros Soap – Almond luxusní mýdlo s vůní mandle 50g od známé značky Real Saboaria. Luxusní mýdlo s lahodnou vůní mandle.
Mýdlo je 100% rostlinné a obohacené o olivový olej. Jemně čistí, hydratují pokožku a zanechávají ji příjemně provoněnou.
Nádherná kolekce Bilros je inspirovaná unikátním paličkovaným vzorem. Aroma této řady tvoří sladká mandle, která přináší jedinečný pocit a probouzí příjemné vzpomínky. Všechny produkty Real Saboaria jsou inspirované tradicí portugalské kultury a tvoří jedinečný design ve vaší koupelně. Vyrobeno v Portugalsku. Real Saboaria Bilros Soap – Almond luxusní mýdlo s vůní mandle 50g za cenu 49 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Real Saboaria Bilros Soap – Almond luxusní mýdlo s vůní mandle 50g:

  • Název: Real Saboaria Bilros Soap – Almond luxusní mýdlo s vůní mandle 50g
  • Cena: 49
  • Výrobce: Real Saboaria
  • Kategorie: Tělo | Sprchování a koupel
  • EAN: 5600396235106


Brand

Brand

Real Saboaria

Značka Real Saboaria nabízí produkty inspirované portugalským temperamentem s velmi decentním designem a svou neodolatelnou vůní vnáší do každého dne jedinečný pocit elegance. Luxusní mýdlo s jedinečnou vůní je 100 % rostlinné a obohacené o olivový olej. Jemně čistí, hydratuje pokožku a zanechává ji příjemně provoněnou. Vůně jsou takřka nadpozemské. Všechny produkty Real Saboaria jsou inspirované tradicí portugalské kultury a skvěle dotvoří jedinečný design v každé koupelně.