Porsche Design Titan toaletní voda pro muže 80 ml plnitelná

849 

Parfém Porsche Design Titan toaletní voda pro muže 80 ml plnitelná od renomovaného výrobce Porsche Design za skvělou cenu 849.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 3351500802005 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Porsche Design Titan toaletní voda pro muže 80 ml plnitelná od známé značky Porsche Design. Porsche Design Titan, 80 ml, toaletní voda pro muže, Toaletní voda Porsche Design Titan je výrazně mužná vůně, která vám dodá na sebevědomí v jakoukoliv denní dobu.dřevitá aromatická vůněpro moderního gentlemanana denní nošení, především do teplého počasí Porsche Design Titan toaletní voda pro muže 80 ml plnitelná za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Porsche Design výhodně.

Parfém Porsche Design Titan toaletní voda pro muže 80 ml plnitelná:

  • Název: Porsche Design Titan toaletní voda pro muže 80 ml plnitelná
  • Cena: 849.00 CZK
  • Výrobce: Porsche Design
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 3351500802005


Brand

Brand

Porsche Design

Značka Porsche Design je synonymem prvotřídního luxusu, rychlosti, minimalismu a nadčasové elegance. Automobilová společnost byla založena v německém Stuttgartu v roce 1931. Je jedním lídrů ve výrobě luxusních automobilů a doplňků pro vysoce náročnou klientelu. Od 50. let vyrábí i příslušenství k autům, předměty pro fanoušky značky, jako zavazadla, peněženky, brýle, hodinky, psací pera a oděvy. V roce 2008 přidala i pánské toaletní vody. Vůně značky Porsche Design vás zahalí do světa luxusu a precizního designu.