Poo-Pourri PooPourri Tropical Hibiscus toaletní sprej 59ml

319 

[kkratings]

Poo-Pourri PooPourri Tropical Hibiscus toaletní sprej 59ml od renomovaného výrobce Poo-Pourri za skvělou cenu 299 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Doplňky | Toaletní spreje

Katalogové číslo: 1230000005180 Kategorie: ,

Popis

Popis

Kvalitní Poo-Pourri PooPourri Tropical Hibiscus toaletní sprej 59ml od známé značky Poo-Pourri. Stačí jen pár stříknutí PŘED a žádný zápach PO! Řeč je o novém toaletním hitu, který se stane miláčkem vaší domácnosti.
Tropický ibišek si poradí i s těmi nejhoršími kalibry.
POO-POURRI je magický toaletní sprej, který trhá v Americe prodejní rekordy a dokazuje, že tento problém se týká opravdu všech. Aplikuje se zásadně PŘED a rovnou do epicentra zápachu – záchodové mísy. Před vykonáním potřeby stříknete třikrát do vodní hladiny, na které se utvoří ochranný film. Ten potom eliminuje veškeré zápachy a nedovolí jim vystoupit z mísy ven. Za zhlédnutí stojí instruktážní video, které už získalo mnoho ocenění a při jeho sledování se budete skvěle bavit.
Sprej obsahuje směs čistých esenciálních olejů, které jsou známé pro své intenzivní vonné účinky. Nejde tedy o chemický sprej, který se jen pokouší maskovat pachy. A protože je to opravdový profík, neobsahuje tvrdé chemikálie, ftaláty, aerosoly ani ropné destiláty, které by zahlcovaly náš organismus nebo odpadní systém. Jedno balení POO-POURRI vydrží až na 200 použití a na výběr je ze dvou variant.
BEZ Chemikálií, Parabenů, Ftalátů, Aerosolu, Formaldehydu, Ropných destilátů, Ethanolu, Benzenu Poo-Pourri PooPourri Tropical Hibiscus toaletní sprej 59ml za cenu 299 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Poo-Pourri PooPourri Tropical Hibiscus toaletní sprej 59ml:

  • Název: Poo-Pourri PooPourri Tropical Hibiscus toaletní sprej 59ml
  • Cena: 299
  • Výrobce: Poo-Pourri
  • Kategorie: Doplňky | Toaletní spreje
  • EAN: 1230000005180


Brand

Brand

Poo-Pourri

Značka Poo-Pourri je neodolatelně magický toaletní sprej, který je v Americe velmi oblíbený. Aplikuje se zásadně před použitím do středu WC mísy. Nastříknete jej třikrát do vodní hladiny, na které se následně utvoří ochranný film. Ten pak velmi dobře eliminuje veškerý zápach a nedovolí mu vystoupit z mísy ven. Tento jedinečný produkt získal mnoho ocenění. Úderný likvidátor WC odéru je směs esenciálních olejů. Poo-Pourri není chemický sprej, ale přírodní zamezovač zápachu.
Armani Si passione