Poo-Pourri Poo Pourri Original toaletní sprej 41 ml (70 použití)

259 

Poo-Pourri Poo Pourri Original toaletní sprej 41 ml (70 použití)
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Poo-Pourri Poo Pourri Original toaletní sprej 41 ml (70 použití) od renomovaného výrobce Poo-Pourri za skvělou cenu 249 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Doplňky | Toaletní spreje | 100% funguje

Katalogové číslo: 1230000005005 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Poo-Pourri Poo Pourri Original toaletní sprej 41 ml (70 použití) od známé značky Poo-Pourri. Stačí jen pár stříknutí PŘED a žádný zápach PO! Řeč je o novém toaletním hitu, který se stane miláčkem vaší domácnosti.
Svěží kombinace bergamotu, citronové trávy a grapefruitu si poradí i s těmi nejhoršími kalibry.
POO-POURRI je magický toaletní sprej, který trhá v Americe prodejní rekordy a dokazuje, že tento problém se týká opravdu všech. Aplikuje se zásadně PŘED a rovnou do epicentra zápachu – záchodové mísy. Před vykonáním potřeby stříknete třikrát do vodní hladiny, na které se utvoří ochranný film. Ten potom eliminuje veškeré zápachy a nedovolí jim vystoupit z mísy ven. Za zhlédnutí stojí instruktážní video, které už získalo mnoho ocenění a při jeho sledování se budete skvěle bavit.
Sprej obsahuje směs čistých esenciálních olejů, které jsou známé pro své intenzivní vonné účinky. Nejde tedy o chemický sprej, který se jen pokouší maskovat pachy. A protože je to opravdový profík, neobsahuje tvrdé chemikálie, ftaláty, aerosoly ani ropné destiláty, které by zahlcovaly náš organismus nebo odpadní systém. Jedno balení POO-POURRI vydrží až na 200 použití a na výběr je ze dvou variant.
BEZ Chemikálií, Parabenů, Ftalátů, Aerosolu, Formaldehydu, Ropných destilátů, Ethanolu, Benzenu Poo-Pourri Poo Pourri Original toaletní sprej 41 ml (70 použití) za cenu 249 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Poo-Pourri Poo Pourri Original toaletní sprej 41 ml (70 použití):

  • Název: Poo-Pourri Poo Pourri Original toaletní sprej 41 ml (70 použití)
  • Cena: 249
  • Výrobce: Poo-Pourri
  • Kategorie: Doplňky | Toaletní spreje | 100% funguje
  • EAN: 1230000005005


Poo-Pourri Poo Pourri Original toaletní sprej 41 ml (70 použití)
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Brand

Brand

Poo-Pourri

Značka Poo-Pourri je neodolatelně magický toaletní sprej, který je v Americe velmi oblíbený. Aplikuje se zásadně před použitím do středu WC mísy. Nastříknete jej třikrát do vodní hladiny, na které se následně utvoří ochranný film. Ten pak velmi dobře eliminuje veškerý zápach a nedovolí mu vystoupit z mísy ven. Tento jedinečný produkt získal mnoho ocenění. Úderný likvidátor WC odéru je směs esenciálních olejů. Poo-Pourri není chemický sprej, ale přírodní zamezovač zápachu.
Armani Si passione