Brands:Piz Buin

Piz Buin Transparent Sun Spray SPF 15 transparentní sprej na opalování SPF 15 150 ml

585 

Piz Buin Transparent Sun Spray SPF 15 transparentní sprej na opalování SPF 15 150 ml od renomovaného výrobce Piz Buin za skvělou cenu 585 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Tělo | Sluneční péče | Na opalování

Katalogové číslo: 3574661028989 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Piz Buin Transparent Sun Spray SPF 15 transparentní sprej na opalování SPF 15 150 ml od známé značky Piz Buin. Wet Skin Transparent Spray SPF 15 – transparentní sprej na opalování. Nová technologie Aquaflex™ umožňuje aplikaci přímo na mokrou i suchou pokožku. Nezanechává bílé stopy a efektivně chrání. Již nemusíte čekat, až uschnete – proniká skrz vodu. Chrání mokrou i suchou pokožku. Snadno se aplikuje a rychle vstřebává. Zanechává pokožku hydratovanou během opalování po celý den. Obsahuje vitamin E, který chrání pokožku proti stárnutí. Voděodolný přípravek je odolný i proti otření a písku. Naneste rovnoměrně a v dostatečném množství před sluněním a podle potřeby obnovujte. Aplikace menšího množství má za následek výrazné snížení úrovně ochrany. Po koupání, osušení, nebo při pocení aplikaci opakujte. I když používáte ochranu proti slunečnímu záření, vyhněte se polednímu slunci a dlouhému pobytu na slunci a kojence a děti nevystavujte přímému slunečnímu záření. Piz Buin Transparent Sun Spray SPF 15 transparentní sprej na opalování SPF 15 150 ml za cenu 585 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Piz Buin Transparent Sun Spray SPF 15 transparentní sprej na opalování SPF 15 150 ml:

  • Název: Piz Buin Transparent Sun Spray SPF 15 transparentní sprej na opalování SPF 15 150 ml
  • Cena: 585
  • Výrobce: Piz Buin
  • Kategorie: Tělo | Sluneční péče | Na opalování
  • EAN: 3574661028989


Brand

Brand

Piz Buin

Značka Piz Buin je špičková kosmetika pro ochranu pokožky před slunečním zářením. Pojmenování Piz Buin je podle hory v Alpách. Na tu kdysi lezl student chemie jménem Franze Greiter a inspiroval se svou spálenou pokožkou. Pustil se do vývoje produktů s ochrannými složkami. V roce 1962 zavedl ochranný faktor, který dál zlepšoval a rozvíjel s dalšími přípravky odolnými proti UV záření, vodě a dalším pokožce nepříznivým faktorům. Značka je jednou z nejznámějších v oboru sluneční kosmetiky. Poskytuje rovnováhu mezi opálenou kůží a její ochranou. Umožní vám pobyt na slunci bez rizika.