Piz Buin Tan Accelerating Oil Spray SPF 6 opalovací olej urychlující opalování SPF 6 150 ml

545 

[kkratings]

Piz Buin Tan Accelerating Oil Spray SPF 6 opalovací olej urychlující opalování SPF 6 150 ml od renomovaného výrobce Piz Buin za skvělou cenu 545 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Tělo | Sluneční péče | Na opalování

Katalogové číslo: 3574661192819 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Piz Buin Tan Accelerating Oil Spray SPF 6 opalovací olej urychlující opalování SPF 6 150 ml od známé značky Piz Buin. Tan & Protect Oil Spray SPF 6 urychluje přirozený proces opalování. Poskytuje pleti intenzivní hydrataci, výživu a základní vitamíny. Obsahuje revoluční technologii HELIOPLEX™, která chrání pokožku před slunečním zářením. Revoluční technologie účinně odráží negativní složky slunečního záření a výsledkem je neporušená a zdravá opálená pokožka. Naneste rovnoměrně a v dostatečném množství před sluněním a podle potřeby obnovujte. Aplikace menšího množství má za následek výrazné snížení úrovně ochrany. Po koupání, osušení, nebo při pocení aplikaci opakujte. I když používáte ochranu proti slunečnímu záření, vyhněte se polednímu slunci a dlouhému pobytu na slunci a kojence a děti nevystavujte přímému slunečnímu záření. Piz Buin Tan Accelerating Oil Spray SPF 6 opalovací olej urychlující opalování SPF 6 150 ml za cenu 545 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Piz Buin Tan Accelerating Oil Spray SPF 6 opalovací olej urychlující opalování SPF 6 150 ml:

  • Název: Piz Buin Tan Accelerating Oil Spray SPF 6 opalovací olej urychlující opalování SPF 6 150 ml
  • Cena: 545
  • Výrobce: Piz Buin
  • Kategorie: Tělo | Sluneční péče | Na opalování
  • EAN: 3574661192819


Brand

Brand

Piz Buin

Značka Piz Buin je špičková kosmetika pro ochranu pokožky před slunečním zářením. Pojmenování Piz Buin je podle hory v Alpách. Na tu kdysi lezl student chemie jménem Franze Greiter a inspiroval se svou spálenou pokožkou. Pustil se do vývoje produktů s ochrannými složkami. V roce 1962 zavedl ochranný faktor, který dál zlepšoval a rozvíjel s dalšími přípravky odolnými proti UV záření, vodě a dalším pokožce nepříznivým faktorům. Značka je jednou z nejznámějších v oboru sluneční kosmetiky. Poskytuje rovnováhu mezi opálenou kůží a její ochranou. Umožní vám pobyt na slunci bez rizika.
Armani Si passione