Brands:Piz Buin

Piz Buin Tan Accelerating Oil Spray SPF 30 opalovací olej urychlující opalování SPF 30 150 ml

549 

Piz Buin Tan Accelerating Oil Spray SPF 30 opalovací olej urychlující opalování SPF 30 150 ml od renomovaného výrobce Piz Buin za skvělou cenu 545 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Tělo | Sluneční péče | Na opalování

Katalogové číslo: 3574661192857 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Piz Buin Tan Accelerating Oil Spray SPF 30 opalovací olej urychlující opalování SPF 30 150 ml od známé značky Piz Buin. Tan & Protect Oil Spray SPF 30 urychluje přirozený proces opalování. Poskytuje pleti intenzivní hydrataci, výživu a základní vitamíny. Obsahuje revoluční technologii HELIOPLEX™, která chrání pokožku před slunečním zářením. Revoluční technologie účinně odráží negativní složky slunečního záření a výsledkem je neporušená a zdravá opálená pokožka. Naneste rovnoměrně a v dostatečném množství před sluněním a podle potřeby obnovujte. Aplikace menšího množství má za následek výrazné snížení úrovně ochrany. Po koupání, osušení, nebo při pocení aplikaci opakujte. I když používáte ochranu proti slunečnímu záření, vyhněte se polednímu slunci a dlouhému pobytu na slunci a kojence a děti nevystavujte přímému slunečnímu záření. Piz Buin Tan Accelerating Oil Spray SPF 30 opalovací olej urychlující opalování SPF 30 150 ml za cenu 545 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Piz Buin Tan Accelerating Oil Spray SPF 30 opalovací olej urychlující opalování SPF 30 150 ml:

  • Název: Piz Buin Tan Accelerating Oil Spray SPF 30 opalovací olej urychlující opalování SPF 30 150 ml
  • Cena: 545
  • Výrobce: Piz Buin
  • Kategorie: Tělo | Sluneční péče | Na opalování
  • EAN: 3574661192857


Brand

Brand

Piz Buin

Značka Piz Buin je špičková kosmetika pro ochranu pokožky před slunečním zářením. Pojmenování Piz Buin je podle hory v Alpách. Na tu kdysi lezl student chemie jménem Franze Greiter a inspiroval se svou spálenou pokožkou. Pustil se do vývoje produktů s ochrannými složkami. V roce 1962 zavedl ochranný faktor, který dál zlepšoval a rozvíjel s dalšími přípravky odolnými proti UV záření, vodě a dalším pokožce nepříznivým faktorům. Značka je jednou z nejznámějších v oboru sluneční kosmetiky. Poskytuje rovnováhu mezi opálenou kůží a její ochranou. Umožní vám pobyt na slunci bez rizika.