Payot Cica Expert obnovující péče 40 ml

850 

Payot Cica Expert obnovující péče 40 ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Payot Cica Expert obnovující péče 40 ml od renomovaného výrobce Payot za skvělou cenu 850 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Pleť | Krémy | Denní

Katalogové číslo: 3390150536427 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Payot Cica Expert obnovující péče 40 ml od známé značky Payot. Hlavní účinky:Obnovuje ideální buněčné prostředí, v němž je pleť schopná oživit svoje původní biologické funkce.Receptura obohacená o složky podporující buněčný růst, jež stimulují a usnadňují proces obnovy pokožky a vznik nových buněk. Soubor aktivních zklidňujících složek podporujících hojení, které dodávají pleti látky nezbytné pro kvalitní obnovu kožní tkáně.
Složení:Složka podporující buněčný : růst a usnadňující proces obnovy pokožky. Obsahuje minerály (zinek, měď, mangan) : jež stimulují vznik nových buněk. Centella asiatica **: Podporuje buněčnou obnovu, regeneruje epidermis. **Vitamin B5 : Regenerační účinky. Ovesné extrakty (slov. ovos) : Desinfikuje pokožku. Kyselina hyaluronová : Silný hydratant, zachytává molekuly vody.
Způsob použití:Poškozená místa nejprve pečlivě očistit a osušit, pak na ně dvakrát denně nanést silnou vrstvu. Nenanášet na otevřené rány. Payot Cica Expert obnovující péče 40 ml za cenu 850 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Payot Cica Expert obnovující péče 40 ml:

  • Název: Payot Cica Expert obnovující péče 40 ml
  • Cena: 850
  • Výrobce: Payot
  • Kategorie: Pleť | Krémy | Denní
  • EAN: 3390150536427


Payot Cica Expert obnovující péče 40 ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Brand

Brand

Payot

Značka Payot byla založena roku 1920 lékařkou jménem Nadia Payot. Její blízkou přítelkyní byla ruská baletní hvězda Anna Pavlovová, která měla z neustálé dřiny unavený a vrásčitý obličej. Nadia Payot vyvinula speciální sadu 42 gymnastických cviků pro obličej pro pevnou a mladistvou pleť. V roce 1937 otevřela lázně v Paříži, o 10 let později kosmetickou školu. Její pleťové a tělové přípravky používají kosmetické salony po celém světě. Přípravky s vysokým obsahem přírodních aktivních látek se nanáší speciálními pohyby pro podporu vstřebávání do pleti. Jsou hypoalergenní a netestované na zvířatech.