Značku Hugo Boss určitě není potřeba představovat, kdo nezná jako by ani nebyl. Původně německá značka se proslavila výrobou luxusních pásnkých obleků. Značka však svou činnost velmi rychle rozšířila na sportovní oblečení, společenské oblečení, hodinky a velmi populární kosmetické produkty především parfémy. V současnosti provozuje Hugo Boss nejméně 6 100 prodejních míst ve 110 zemích světa.

Značka Hugo Boss

Začátek firmy by se dal datovat k roku 1923, kdy Hugo F. Boss založil v německém Metzingenu malou krejčovskou dílnu, kde se ručně vyráběly všechny druhy oděvů od pracovního a vojenského oblečení až k luxusním oblekům. Ikdyž se značka Hugo Boss specializovala především na muže, v denšní době cílí také na dámskou módu, kosmetiku a pochopitelně i parfémy. Tváří těchto parfému se staly známé celebrity. Značka každoročně rozšiřuje svou působnost na další trhy a zboží, doplňky, kosmetiku atd.

Nejpopulárnějsími produkty značky se staly parfémy Hugo Boss. Kdo by neznal celosvětově nejpoužívanější a nejznámější parfém Hugo Boss Bottled. Tímto parfémem se podařilo výrobci zacílit na téměř celou pánskou populaci. Parfém Hugo Boss Bottled lze zařadit mezi klasické, pro muže kteří ne příliš rádi experimentují.

Hugo Boss Bottled

Hugo Boss Bottled je parfém, který zaručeně ocení hlavně sebevědomí a atraktivní muži, kteří rádi dávají veřejnosti najevo své společenské a významné postavení. Hugo Boss Bottled je celosvětově nejoblíbenějším parfémem a jak bylo zmíněno výše, mají jej v oblibě hlavně muži, kteří dávají přednost klasickým, konzervativním a poměrně výrazným vůním.  V roce 2017 se tváří vůně stal charismatický herec Chris Hemsworth. Jedná se o nadčasovou elegantní vůni, která získala celosvětový úspěch:

  • svěží dřevito-kořeněná vůně
  • pro cílevědomého moderního muže
  • vhodná ke každodennímu nošení

Vůně parfému Hugo Boss Bottled se hodí pro téměř všechny typy osobnosti, díky tomu měl tento parém takový úspěch. Flakón je má poměrně jednoduchý a má minimalistický design. V průhledném flakónu, na kterém je vyrytý název Hugo Boss, lze snadno vidět obsah balení. Ze složení parfému můžeme odhadnout jeho poměrně výraznou vůni, díky čemuž je doporučeno ho používat s mírou.

Složení parfému:

  • hlava – bergamot, švestka, citrusy, pelargónie, jablko 
  • srdce – hřebíček, pelargónie, skořice 
  • základ – santal, pižmové tóny, cedr, olivové dřevo, ambrové tóny, vetiver