Naomi Campbell Naomi parfémovaná voda pro ženy 30 ml

469 

Parfém Naomi Campbell Naomi parfémovaná voda pro ženy 30 ml od renomovaného výrobce Naomi Campbell za skvělou cenu 469.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 737052335728 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Naomi Campbell Naomi parfémovaná voda pro ženy 30 ml od známé značky Naomi Campbell. Naomi Campbell Naomi, 30 ml, parfémovaná voda pro ženy, Parfémovaná voda Naomi Campbell Naomi se stane vaší tajnou zbraní ve svádění! Objevte i vy smyslnou vůni, která dokonale doplní vaše jedinečné charisma.květinovo-ovocná vůněpro smyslnou ženuna každodenní nošení Naomi Campbell Naomi parfémovaná voda pro ženy 30 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Naomi Campbell výhodně.

Parfém Naomi Campbell Naomi parfémovaná voda pro ženy 30 ml:

  • Název: Naomi Campbell Naomi parfémovaná voda pro ženy 30 ml
  • Cena: 469.00 CZK
  • Výrobce: Naomi Campbell
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 737052335728


Brand

Brand

Naomi Campbell

Značka Naomi Campbell je jedna z nejznámějších topmodelek světa. Kariéru v modelingu odstartovala v 15. letech, kdy se objevila na titulní straně časopisu Elle. V 80. a 90. letech se záhy stala modelingovou ikonou. V 90. letech se mimo modelingu vydala svou knihu, hudební album a v roce 1995 investovala s modelkami Claudií Schiffer a Elle Macpherson do řetězce restaurací Fashion Cafe. V roce 1999 začala spolupracovat s kosmetickou společností Cosmopolitan Cosmetics a přišla s novou řadu vůní. Parfémy Naomi Campbell jsou okouzlující a osobité, jako sama Naomi Campbell.