Naomi Campbell Naomi Campbell parfémovaná voda pro ženy 30 ml

530 

Parfém Naomi Campbell Naomi Campbell parfémovaná voda pro ženy 30 ml od renomovaného výrobce Naomi Campbell za skvělou cenu 530.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 4004711753404 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Naomi Campbell Naomi Campbell parfémovaná voda pro ženy 30 ml od známé značky Naomi Campbell. Naomi Campbell Naomi Campbell, 30 ml, parfémovaná voda pro ženy, Parfémovaná voda Naomi Campbell Naomi Campbell je dokonalou moderní vůní, díky níž získáte nezaměnitelné charisma a snadno dosáhnete svých cílů.květinovo-ovocná vůněpro smyslnou ženuna celodenní nošení Naomi Campbell Naomi Campbell parfémovaná voda pro ženy 30 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Naomi Campbell výhodně.

Parfém Naomi Campbell Naomi Campbell parfémovaná voda pro ženy 30 ml:

  • Název: Naomi Campbell Naomi Campbell parfémovaná voda pro ženy 30 ml
  • Cena: 530.00 CZK
  • Výrobce: Naomi Campbell
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 4004711753404


Brand

Brand

Naomi Campbell

Značka Naomi Campbell je jedna z nejznámějších topmodelek světa. Kariéru v modelingu odstartovala v 15. letech, kdy se objevila na titulní straně časopisu Elle. V 80. a 90. letech se záhy stala modelingovou ikonou. V 90. letech se mimo modelingu vydala svou knihu, hudební album a v roce 1995 investovala s modelkami Claudií Schiffer a Elle Macpherson do řetězce restaurací Fashion Cafe. V roce 1999 začala spolupracovat s kosmetickou společností Cosmopolitan Cosmetics a přišla s novou řadu vůní. Parfémy Naomi Campbell jsou okouzlující a osobité, jako sama Naomi Campbell.