Naomi Campbell Bohemian Garden toaletní voda pro ženy 15 ml

279 

Parfém Naomi Campbell Bohemian Garden toaletní voda pro ženy 15 ml od renomovaného výrobce Naomi Campbell za skvělou cenu 279.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Popis

Popis

Kvalitní Naomi Campbell Bohemian Garden toaletní voda pro ženy 15 ml od známé značky Naomi Campbell. Naomi Campbell Bohemian Garden, 15 ml, toaletní voda pro ženy, Toaletní voda Naomi Campbell Bohemian Garden je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den!květinová vůněpro romantickou ženuna běžné nošení, ale i na speciální příležitosti Naomi Campbell Bohemian Garden toaletní voda pro ženy 15 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Naomi Campbell výhodně.

Parfém Naomi Campbell Bohemian Garden toaletní voda pro ženy 15 ml:

  • Název: Naomi Campbell Bohemian Garden toaletní voda pro ženy 15 ml
  • Cena: 279.00 CZK
  • Výrobce: Naomi Campbell
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 5050456012909


Brand

Brand

Naomi Campbell

Značka Naomi Campbell je jedna z nejznámějších topmodelek světa. Kariéru v modelingu odstartovala v 15. letech, kdy se objevila na titulní straně časopisu Elle. V 80. a 90. letech se záhy stala modelingovou ikonou. V 90. letech se mimo modelingu vydala svou knihu, hudební album a v roce 1995 investovala s modelkami Claudií Schiffer a Elle Macpherson do řetězce restaurací Fashion Cafe. V roce 1999 začala spolupracovat s kosmetickou společností Cosmopolitan Cosmetics a přišla s novou řadu vůní. Parfémy Naomi Campbell jsou okouzlující a osobité, jako sama Naomi Campbell.