Brands:Mugler

Mugler Angel Muse parfémovaná voda pro ženy 50 ml náplň

1 269 

Parfém Mugler Angel Muse parfémovaná voda pro ženy 50 ml náplň od renomovaného výrobce Mugler za skvělou cenu 1269.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Popis

Popis

Kvalitní Mugler Angel Muse parfémovaná voda pro ženy 50 ml náplň od známé značky Mugler. Mugler Angel Muse, 50 ml, parfémovaná voda pro ženy, orientální vůněpro moderní sebevědomou ženuna každodenní nošení Mugler Angel Muse parfémovaná voda pro ženy 50 ml náplň za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Mugler výhodně.

Parfém Mugler Angel Muse parfémovaná voda pro ženy 50 ml náplň:

  • Název: Mugler Angel Muse parfémovaná voda pro ženy 50 ml náplň
  • Cena: 1269.00 CZK
  • Výrobce: Mugler
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 3439600008845


Brand

Brand

Mugler

Značka Mugler byla založena mužem jménem Thierry Mugler s otevřením stejnojmenného salónu roku 1973 v hlavním městě módy v Paříži. V 70. letech se specializoval na francouzské ženy a šel proti momentálním trendům. Vlastní parfém vydal v roce 1992. V oblasti módy, módních doplňků i na poli parfémů mu to jde velmi dobře. Jako kostymér se Thierry Mugler stará i image R&B zpěvačky Beyoncé. Značka Mugler je známá vůněmi Mugler Alien i nadčasovou řadou Mugler Angel.