Brands:Moschino

Moschino Hippy Fizz toaletní voda pro ženy 30 ml

579 

Parfém Moschino Hippy Fizz toaletní voda pro ženy 30 ml od renomovaného výrobce Moschino za skvělou cenu 579.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 8011003993390 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Moschino Hippy Fizz toaletní voda pro ženy 30 ml od známé značky Moschino. Moschino Hippy Fizz, 30 ml, toaletní voda pro ženy, Toaletní voda Moschino Hippy Fizz je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den!květinová vůněpro optimistickou ženuna denní nošení, především do teplého počasí Moschino Hippy Fizz toaletní voda pro ženy 30 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Moschino výhodně.

Parfém Moschino Hippy Fizz toaletní voda pro ženy 30 ml:

  • Název: Moschino Hippy Fizz toaletní voda pro ženy 30 ml
  • Cena: 579.00 CZK
  • Výrobce: Moschino
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 8011003993390


Brand

Brand

Moschino

Značka Moschino vznikla v roce 1983 díky slavnému italskému návrháři, který se jmenoval Franco Moschino. Ten se k módě dostal náhodou přes malování a ilustrace. Značka Moschino je velmi dravá a progresivní. Franco Moschino mimo jiné navrhoval také oblečení pro ceremoniál Olympijských her, často obléká vybrané hvězdné zpěvačky a celebrity na turné. Jeho styl nese prvky nedbalosti, vtipu, nadhledu i provokativní barvy a vzory. Kromě oblečení se zabývá i vůněmi, které se nesou ve stejném duchu. Moschino ztělesňuje osobitost a originalitu.