Moschino Cheap & Chic So Real toaletní voda 100ml

2 169 

[kkratings]

Moschino Cheap & Chic So Real toaletní voda 100ml od renomovaného výrobce Moschino za skvělou cenu 2169 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Vůně | Dámské | Parfémy

Katalogové číslo: 8011003838400 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Moschino Cheap & Chic So Real toaletní voda 100ml od známé značky Moschino. Ikonická Olive Oilová se objevuje znovu na scéně a kráčí k novým milníkům své slavné kariéry. Je hlavní hvězdou jiskřivé a radost navozující esence ukryté v nezaměnitelném flakónu Cheap & Chic. Ten je nově „oblečený” do exkluzivního a stylového modelu Moschino navrženého uměleckým šéfem módního domu – slavným Jeremy Scottem.
So real cheap & chic moschino – parfém tak ironický a legrační, jak to dokáže jen moschino.
FLAKÓN A KRABIČKAFlakon věrně odkazuje k historické siluetě Olive Oilové z předchozích vůní Cheap & Chic, které po celém světě prosluly díky svému modernímu a inovativnímu designu. Nezaměnitelná silueta flakónu charakterizující s neodmyslitelnou nadsázkou svůj obsah dokonale vystihuje Olive Oilovou– věrnou partnerku Pepka Námořníka. Tentokrát je oděna do průhledných barevných šatů ozdobených typickými symbolistními kresbami Jeremyho Scotta.Krabičku, která je rovněž pojata ve stylu symbolismu, obepíná zlatý pásek s logem vůně dodávající jí dotek elegance a rafinovanosti.
 
  Moschino Cheap & Chic So Real toaletní voda 100ml za cenu 2169 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Moschino Cheap & Chic So Real toaletní voda 100ml:

  • Název: Moschino Cheap & Chic So Real toaletní voda 100ml
  • Cena: 2169
  • Výrobce: Moschino
  • Kategorie: Vůně | Dámské | Parfémy
  • EAN: 8011003838400


Brand

Brand

Moschino

Značka Moschino vznikla v roce 1983 díky slavnému italskému návrháři, který se jmenoval Franco Moschino. Ten se k módě dostal náhodou přes malování a ilustrace. Značka Moschino je velmi dravá a progresivní. Franco Moschino mimo jiné navrhoval také oblečení pro ceremoniál Olympijských her, často obléká vybrané hvězdné zpěvačky a celebrity na turné. Jeho styl nese prvky nedbalosti, vtipu, nadhledu i provokativní barvy a vzory. Kromě oblečení se zabývá i vůněmi, které se nesou ve stejném duchu. Moschino ztělesňuje osobitost a originalitu.
Armani Si passione