Montblanc Legend toaletní voda pro muže 30 ml

459 

[kkratings]

Parfém Montblanc Legend toaletní voda pro muže 30 ml od renomovaného výrobce Montblanc za skvělou cenu 459.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 3386460032704 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Montblanc Legend toaletní voda pro muže 30 ml od známé značky Montblanc. Montblanc Legend, 30 ml, toaletní voda pro muže, aromatická vůněsladce ovocná vůněpro moderního dobrodruhana běžné nošení, ale i na speciální příležitosti Montblanc Legend toaletní voda pro muže 30 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Montblanc výhodně.

Parfém Montblanc Legend toaletní voda pro muže 30 ml:

  • Název: Montblanc Legend toaletní voda pro muže 30 ml
  • Cena: 459.00 CZK
  • Výrobce: Montblanc
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 3386460032704


Brand

Brand

Montblanc

Značka Montblanc byla založena v roce 1906 v Hamburku v Německu a vyráběla luxusní pera. Značku Montblanc založila trojice mužů, jménem Voss, Nehemias a Eberstein, kteří dali vzniknout dnes již jedné z nejluxusnějších a nejexkluzivnějších značek vůbec. Má 66 obchodů po celém světě. Postupem času k vysoce kvalitním psacím potřebám a doplňkům přidala i další produkty, jako velmi originální parfémy. Dnes je velmi aktivní i v oblasti charity a bojuje zejména proti negramotnosti a nerovnému přístupu ke vzdělání.
Armani Si passione