Max Factor Voluptuous False Lash Effect řasenka

439 

Max Factor Voluptuous False Lash Effect řasenka
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Max Factor Voluptuous False Lash Effect řasenka od renomovaného výrobce Max Factor za skvělou cenu 439 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Líčení | Oči | Řasenky

Katalogové číslo: 96121689 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Max Factor Voluptuous False Lash Effect řasenka od známé značky Max Factor. Řasenka Voluptuous False Lash Effect, s přelomovou inovaci a kartáčkem nové generace, který okamžitě pozvedne řasy a zvětší jejich objem pro váš neodolatelný pohled.
Revoluční spirálovitý kartáček byl navržen tak, aby řasy pozvedl a dodal jim až 5x více objemu. Tvoří ho jemné štětinky a ploché “ploutvičky”, které zachytí a pozvednou každou řasu už od kořínků. Řasy získají bohatý objem, jsou perfektně oddělené a směřují vzhůru, čímž nádherně zvýrazní a otevřou váš pohled.
Pozvednuté, objemnější, bohatší řasy v jediném kroku :
POZVEDNUTÍ: Spirálovitý kartáček řasenky obsahuje kromě běžných silikonových štětinek také expertně navržené ploché “ploutvičky”, které zachytí řasy už u kořínků – v místě, kde jsou řasy nejsilnější a nejpevnější – a zvednou je přímo směrem vzhůru.
OBJEM: Náplň řasenky Voluptuous False Lash Effect obsahuje mikroskopické objemové perličky, které přilnou k povrchu řas a umožní vrstvení řasenky pro dosažení skutečně výrazného objemu řas. Řasy okamžitě působí plnějším a bohatším dojmem.
ODDĚLENÍ ŘAS: Dokonalých vějířků řas docílíte pomocí kartáčku, které řasy perfektně pročeše. Spirálovitý kartáček se dvěma typy štětinek oddělí každou jednotlivou řasu od kořínku až po koneček. Snadno zachytí i krátké jemné řasy v koutcích očí. Max Factor Voluptuous False Lash Effect řasenka za cenu 439 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Max Factor Voluptuous False Lash Effect řasenka:

  • Název: Max Factor Voluptuous False Lash Effect řasenka
  • Cena: 439
  • Výrobce: Max Factor
  • Kategorie: Líčení | Oči | Řasenky
  • EAN: 96121689


Max Factor Voluptuous False Lash Effect řasenka
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Brand

Brand

Max Factor

Značka Max Factor patří ke stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Asi znáte reklamní slogan: Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd. Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, jenž počátkem 20. století emigroval do Los Angeles a založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a získala si popularitu ve filmovém průmyslu. Proslavila se make-upem pro každodenní líčení, zlatým práškem do vlasů i srdíčkovými rty. Přípravky s pečujícím složením a profesionálním výsledkem kopírující trendy, to je značka Max Factor.
Armani Si passione