Matis Paris Smoothing Cellulite Care zeštíhlující péče 200 ml

1 579 

Matis Paris Smoothing Cellulite Care zeštíhlující péče 200 ml od renomovaného výrobce Matis Paris za skvělou cenu 1579 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Tělo | Celulitida a tvarování

Katalogové číslo: 3579200366645 Kategorie: ,

Popis

Popis

Kvalitní Matis Paris Smoothing Cellulite Care zeštíhlující péče 200 ml od známé značky Matis Paris. Celulitida projevující se hrbolatým povrchem kůže je výsledkem zvětšení tukových buněk. Postihuje všechny ženy – i ty, které jsou štíhlé. K jejímu vzniku vede sedavý způsob života, kdy se zpomaluje činnost žilního a lymfatického systému dolních končetin. Svou část viny na ní má i nevyvážená strava, včetně nevhodných diet, které paradoxně podporují kumulaci tuku, což blokuje správné fungování pojivové tkáně. Dalším z faktorů vedoucích k zadržování vody a ke vzniku „pomerančové kůže“ jsou hormonální výkyvy, kterým je ženské tělo v průběhu života vystavováno (puberta, těhotenství, přechod). Smoothing Cellulite Cream vychází vstříc potřebám pokožky – gel tonizuje, tvaruje, minimalizuje znaky celulitidy a zlepšuje celkovou strukturu pokožky. Aplikujte ráno i večer na problematické partie a dobře promasírujte. Matis Paris Smoothing Cellulite Care zeštíhlující péče 200 ml za cenu 1579 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Matis Paris Smoothing Cellulite Care zeštíhlující péče 200 ml:

  • Název: Matis Paris Smoothing Cellulite Care zeštíhlující péče 200 ml
  • Cena: 1579
  • Výrobce: Matis Paris
  • Kategorie: Tělo | Celulitida a tvarování
  • EAN: 3579200366645


Brand

Brand

Matis Paris

Značka Matis Paris vznikla v roce 1936, kdy se chemický inženýr Eugene Mavromatis specializoval na vývoj kosmetických přípravků a založil vlastní laboratoř. Ta se pak stala součástí farmaceutické skupiny Delalande a roku 1981 pronikla značka Matis Paris na trh. Exkluzivní kosmetika se prodává v 70 zemích světa. Při výrobě jsou používány prvotřídní přírodní ingredience a vytváří je tým špičkových odborníků. Produkty jsou testovány pod dohledem lékařů a mají vysokou kvalitu i účinnost v oblasti komfortní péče o pleť.