Matis Paris Relaxing Eye Toner oční tonikum 150ml

849 

Matis Paris Relaxing Eye Toner oční tonikum 150ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Matis Paris Relaxing Eye Toner oční tonikum 150ml od renomovaného výrobce Matis Paris za skvělou cenu 849 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Pleť | Speciální péče | Kúry

Katalogové číslo: 3579200367123 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Matis Paris Relaxing Eye Toner oční tonikum 150ml od známé značky Matis Paris. Matis vždy patřil k průkopníkům v péči o pleť a nejinak je tomu i v případě nového Relaxing Eye Toner obsahujícího novou unikátní formuli – čistý extrakt z japonského čaje matcha. Stejně jako šálek osvěžujícího zeleného čaje prospívá celému tělu, tak i výtažek z něj dovede harmonizovat oční okolí a navodit pocit dokonalého odpočinku.
Kromě výtažku z matcha obsahuje tonikum i extrakt z chrpy a z vilínu virginského, který zjemňuje pokožku, zklidňuje ji a působí preventivně proti případnému podráždění.
Aplikace jako rituál: Relaxing Eye Toner je ideální ve formě obkladu. Po pečlivém odlíčení naneseme tonikum na kosmetické tampónky a přiložíme na pár minut na obě zavřená víčka. Během okamžiku mizí stopy únavy (tmavé kruhy, otoky, atp.), oči i jejich okolí vypadá viditelně odpočatě a pleť září znovunalezenou energií. Přípravek nemusíme nijak odstraňovat před aplikací další péče, na kterou je pokožka ideálně připravená.
Relaxing Eye Toner neobsahuje alkohol a je vhodné pro všechny typy pleti a jakoukoliv věkovou kategorii. Matis Paris Relaxing Eye Toner oční tonikum 150ml za cenu 849 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Matis Paris Relaxing Eye Toner oční tonikum 150ml:

  • Název: Matis Paris Relaxing Eye Toner oční tonikum 150ml
  • Cena: 849
  • Výrobce: Matis Paris
  • Kategorie: Pleť | Speciální péče | Kúry
  • EAN: 3579200367123


Matis Paris Relaxing Eye Toner oční tonikum 150ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Brand

Brand

Matis Paris

Značka Matis Paris vznikla v roce 1936, kdy se chemický inženýr Eugene Mavromatis specializoval na vývoj kosmetických přípravků a založil vlastní laboratoř. Ta se pak stala součástí farmaceutické skupiny Delalande a roku 1981 pronikla značka Matis Paris na trh. Exkluzivní kosmetika se prodává v 70 zemích světa. Při výrobě jsou používány prvotřídní přírodní ingredience a vytváří je tým špičkových odborníků. Produkty jsou testovány pod dohledem lékařů a mají vysokou kvalitu i účinnost v oblasti komfortní péče o pleť.
Armani Si passione