Matis Paris Face-Renew 100 pleťový peeling 50 ml

1 499 

Matis Paris Face-Renew 100 pleťový peeling 50 ml od renomovaného výrobce Matis Paris za skvělou cenu 1499 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Pleť | Speciální péče | Peeling

Katalogové číslo: 3579200375999 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Matis Paris Face-Renew 100 pleťový peeling 50 ml od známé značky Matis Paris. Hlavní účinky:Pleťový peeling je učen pro všechny typy pokožky s výjimkou mimořádně citlivé. Součástí peelingu s krémovou texturou je mikroabrazivní prášek, který účinně odstraňuje odumřelé buňky a výrazně zjemňuje zhrublou pokožku na exponovaných partiích. Mimoto vyhlazuje drobné linky a vrásky. Složení:Mikroabrazivní prášek z korundu. Korund je druh minerálu, z něhož se broušením získávají drahé kameny (růžové či modré safíry). AHA kyseliny mořského původu (Phyto-marine complex) jsou mixem několika typů kyselin – mléčné, jablečné a pyrohroznové. Jsou mj. extrahovány z červené řasy.Způsob použití:naneste na celý obličej s výjimkou citlivého očního okolí a jemně vmasírujte krouživými pohyby. Pak nechte 2 – 5 min. působit a po uplynutí doby odstraňte zbytky přípravku vlažnou vodou. Peeling lze použít i pro ošetření krku, dekoltu a rukou. UPOZORNĚNÍ:Peeling nanášíme vždy jen na zdravou pokožku, vyhněte se kontaktu s očima. V případě, že ke kontaktu s očima dojde, důkladně je vypláchněte vodou. Rovněž se vyvarujte slunění bezprostředně po aplikaci peelingu a používejte vždy adekvátní ochranu proti UV paprskům. Nekombinujte toto ošetření s jinými druhy, mohlo by dojít k podráždění. Matis Paris Face-Renew 100 pleťový peeling 50 ml za cenu 1499 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Matis Paris Face-Renew 100 pleťový peeling 50 ml:

  • Název: Matis Paris Face-Renew 100 pleťový peeling 50 ml
  • Cena: 1499
  • Výrobce: Matis Paris
  • Kategorie: Pleť | Speciální péče | Peeling
  • EAN: 3579200375999


Brand

Brand

Matis Paris

Značka Matis Paris vznikla v roce 1936, kdy se chemický inženýr Eugene Mavromatis specializoval na vývoj kosmetických přípravků a založil vlastní laboratoř. Ta se pak stala součástí farmaceutické skupiny Delalande a roku 1981 pronikla značka Matis Paris na trh. Exkluzivní kosmetika se prodává v 70 zemích světa. Při výrobě jsou používány prvotřídní přírodní ingredience a vytváří je tým špičkových odborníků. Produkty jsou testovány pod dohledem lékařů a mají vysokou kvalitu i účinnost v oblasti komfortní péče o pleť.