Margaret Dabbs London Firming Leg Serum zpevňující sérum na dolní končetiny 200ml

1 590 

Margaret Dabbs London Firming Leg Serum zpevňující sérum na dolní končetiny 200ml od renomovaného výrobce Margaret Dabbs London za skvělou cenu 1590 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Tělo | Na ruce a nohy

Katalogové číslo: 5060096284833 Kategorie: ,

Popis

Popis

Kvalitní Margaret Dabbs London Firming Leg Serum zpevňující sérum na dolní končetiny 200ml od známé značky Margaret Dabbs London. Toto účinné sérum okamžitě zlepšuje strukturu a tón pokožky a postupně zvyšuje její pružnost, podporuje její strukturu, vylepšuje a tónuje tukové tkáně a působí proti stárnutí pokožky.
Obsahuje vlastní V-Tonic komplex (pět silných éterických olejů – směs cypřiše, levandule, citrónu, divoké růže a divoké máty), který napomáhá podpoře oběhu a snižuje žilní dekomprese. Vlastní formule Legance™ pomáhá snižovat zadržování vody a zlepšuje tukovou tkáň. Obsahuje extrakt ze zingiberu zerumbet, arganový  a habešský olej, které výrazně rozjasňují, zjemňují a tonizují pokožku dolních končetin s anti-ageing účinky.
Způsob použití:
Masírujte do pokožky směrem nahoru a používejte denně pro tonizování a hydrataci dolních končetin. Margaret Dabbs London Firming Leg Serum zpevňující sérum na dolní končetiny 200ml za cenu 1590 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Margaret Dabbs London Firming Leg Serum zpevňující sérum na dolní končetiny 200ml:

  • Název: Margaret Dabbs London Firming Leg Serum zpevňující sérum na dolní končetiny 200ml
  • Cena: 1590
  • Výrobce: Margaret Dabbs London
  • Kategorie: Tělo | Na ruce a nohy
  • EAN: 5060096284833


Brand

Brand

Margaret Dabbs London

Značka Margaret Dabbs London přináší luxusní kosmetický program péče o ruce a nohy. Proslulá londýnská pediatrička v roce 1998 založila v Londýně pedikérskou kliniku. Produkty Margaret Dabbs London propojují tu nejvyšší kvalitu, péči a medicínskou efektivitu s důrazem na anti-ageing, hydrataci, zvláčnění i podporu samoléčebných procesů pokožky. Produkty péče o ruce jsou parfémovány gerániem a mandarinkou. Produkty péče o nohy citrónovou myrtou. Základem produktů je australský Emu olej s antibakteriálními, antimykotickými, protizánětlivými, hloubkově hydratujícími a výživnými vlastnostmi.