Brands:Lumene

Lumene Glow Refresh Hydrating Vitamin C Mist hydratační pleťový závoj – osvěžení a projasnění pleti 100 ml

879 

Lumene Glow Refresh Hydrating Vitamin C Mist hydratační pleťový závoj – osvěžení a projasnění pleti 100 ml od renomovaného výrobce Lumene za skvělou cenu 580 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Pleť | Speciální péče

Katalogové číslo: 6412600802214 Kategorie: ,

Popis

Popis

Kvalitní Lumene Glow Refresh Hydrating Vitamin C Mist hydratační pleťový závoj – osvěžení a projasnění pleti 100 ml od známé značky Lumene. Osvěžující pleťový závoj, který pomáhá hydratovat pleť. Naše jedinečné nové rozjasňující složení obsahuje plody arktického ostružiníku morušky bohatého na antioxidanty a vitamín C, a dále čistou arktickou pramenitou vodou. Poskytuje okamžitou hydrataci. Lumene Glow Refresh Hydrating Vitamin C Mist hydratační pleťový závoj – osvěžení a projasnění pleti 100 ml za cenu 580 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Lumene Glow Refresh Hydrating Vitamin C Mist hydratační pleťový závoj – osvěžení a projasnění pleti 100 ml:

  • Název: Lumene Glow Refresh Hydrating Vitamin C Mist hydratační pleťový závoj – osvěžení a projasnění pleti 100 ml
  • Cena: 580
  • Výrobce: Lumene
  • Kategorie: Pleť | Speciální péče
  • EAN: 6412600802214


Brand

Brand

Lumene

Finská kosmetická značka Lumene spojuje sílu arktické přírody a špičkové technologie. Nabízí kosmetické produkty pro péči o pleť, tělo a vlasy s velkou účinností, inovativní špičkovou technologií a unikátním složením. Značka Lumene byla založena v roce 1970 a vyrábí produkty z přírodních surovin z arktické přírody, jako je olej z arktických bobulí, rakytník, bříza či arktický vřes. Spojuje nejlepší suroviny s průlomovými technologiemi a vytváří unikátní bioaktivní produkty. Neobsahují parabeny, nejsou testovány na zvířatech a obaly jsou šetrné k životnímu prostředí.