Brands:Lalique

Lalique Pour Homme toaletní voda pro muže 125 ml

744 

Parfém Lalique Pour Homme toaletní voda pro muže 125 ml od renomovaného výrobce Lalique za skvělou cenu 744.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 3454960007475 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Lalique Pour Homme toaletní voda pro muže 125 ml od známé značky Lalique. Lalique Pour Homme, 125 ml, toaletní voda pro muže, Toaletní voda Lalique Pour Homme je dokonalou moderní vůní, díky níž získáte nezaměnitelné charisma a snadno dosáhnete svých cílů.aromatická vůnědřevitá vůněpro moderního sebevědomého mužena běžné nošení, ale i na speciální příležitosti Lalique Pour Homme toaletní voda pro muže 125 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Lalique výhodně.

Parfém Lalique Pour Homme toaletní voda pro muže 125 ml:

  • Název: Lalique Pour Homme toaletní voda pro muže 125 ml
  • Cena: 744.00 CZK
  • Výrobce: Lalique
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 3454960007475


Brand

Brand

Lalique

Značka Lalique francouzského návrháře jménem René-Jules Lalique, který byl umělcem, sklářem i šperkařem a první obchod se šperky otevřel Lalique v roce 1890 je věhlasná po celém světě. Nechával se inspirovat přírodou a zařazoval přírodní materiály jako sklo, perly, slonovinu, rohovinu i drahé kameny. Tvoří i interiérové doplňky a flakony k parfémům pro různé firmy. Výrobou vlastních parfémů, na kterých spolupracoval s uznávanými parfuméry, jako Jean-Claude Ellena, Nathalie Lorson či François Coty a značka Lalique se v oblasti parfumérství dočkal značného úspěchu díky neotřelým vůním.