Juvena Superior Anti-Aging Cream SPF 50+ pleťový krém na opalování 50 ml

1 539 

Juvena Superior Anti-Aging Cream SPF 50+ pleťový krém na opalování 50 ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Juvena Superior Anti-Aging Cream SPF 50+ pleťový krém na opalování 50 ml od renomovaného výrobce Juvena za skvělou cenu 1430 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Tělo | Sluneční péče | Na opalování

Katalogové číslo: 9007867763322 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Juvena Superior Anti-Aging Cream SPF 50+ pleťový krém na opalování 50 ml od známé značky Juvena. Hlavní účinky:Superior anti-aging cream kombinuje nejmodernější protivráskovou péči s revoluční ochranou před slunečními paprsky. Nastoluje nový standard, kdy se přípravek přizpůsobuje tomu, co pokožka aktuálně potřebuje, je-li vystavena intenzivnímu slunečnímu záření. Mimořádně lehký pleťový krém je ideální pro okouzlující opálení a přitom pečuje o pokožku, která je i po něm viditelně jemnější a pevnější.Složení:SkinNova SC Technology, biometrický peptid Thymulen 4, extrakt z truskavce obecného, vitamín E, UVA/B filtry, extrakt ze semen SapanuZpůsob použití:Aplikujte před sluněním. Naneste na pokožku obličej a opakujte kdykoliv během dne dle potřeby, zejména po kontaktu s vodou. Juvena Superior Anti-Aging Cream SPF 50+ pleťový krém na opalování 50 ml za cenu 1430 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Juvena Superior Anti-Aging Cream SPF 50+ pleťový krém na opalování 50 ml:

  • Název: Juvena Superior Anti-Aging Cream SPF 50+ pleťový krém na opalování 50 ml
  • Cena: 1430
  • Výrobce: Juvena
  • Kategorie: Tělo | Sluneční péče | Na opalování
  • EAN: 9007867763322


Juvena Superior Anti-Aging Cream SPF 50+ pleťový krém na opalování 50 ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Brand

Brand

Juvena

Značka Juvena je od roku 1954 průkopníkem ve výzkumu pokožky a jejích potřeb. Vybudovala si pozici specialisty a odborníka v boji proti předčasnému stárnutí. Jak napovídá její jméno odvozené z latinského juvenalis – mládí, právě ono mládí je vizí a zároveň i příslibem působení jejich produktů. Během svého působení se stala Juvena tvůrcem mnoha revolučních změn v kosmetice. Švýcarská značka Juvena s dvojitou inovací SkinNova SC Technology neboli SkinNova Technology a Stem Cell Peptide aktivně podporuje vlastní aktivitu kmenových buněk v pleti a poskytuje ideální mikroprostředí pro všechny kožní buňky naší pleti. Bojujte s časem se značkou Juvena.
Armani Si passione