Brands:Juvena

Juvena Miracle Express Cleansing Water for face & eyes čistící voda 200ml

989 

Juvena Miracle Express Cleansing Water for face & eyes čistící voda 200ml od renomovaného výrobce Juvena za skvělou cenu 920 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Pleť | Odličování a čištění | Na čištění

Katalogové číslo: 9007867765012 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Juvena Miracle Express Cleansing Water for face & eyes čistící voda 200ml od známé značky Juvena. Uklidňující čistící voda pro jemné a osvěžující odstranění make-upu, nečistot a negativních vlivů okolního prostředí. Delikátní složení s extraktem z bílého leknínu a s panthenolem očiští pleť jednoduše a bez zatížení pleti. Vhodné pro všechny typy pleti. Čistí pleť obličeje i oční okolí v jednom kroku. Perfektní příprava na další péči o pleť.
APLIKACE:Navlhčete jeden či dva bavlněné tampony dostatečným množstvím Miracle Cleansing Water a jemně očistěte pleť. Začněte s očním okolí a následně očistěte zbytek obličeje od čela směrem dolů.TIP:Mastnější pleť nejprve očistěte s pomocí Miracle Cleansing Water a následně dočistěte s pomocí Clarifying Cleansing Foam. Pro osvěžující zážitek na závěr opláchněte dostatečným množstvím vody.Nebo můžete obličej předčistit s pomocí Calming Cleansing Milk a v druhém kroku s použitím Miracle Cleansing Water pokud máte sušší pleť. Tu už následně neoplachujte vodou! Juvena Miracle Express Cleansing Water for face & eyes čistící voda 200ml za cenu 920 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Juvena Miracle Express Cleansing Water for face & eyes čistící voda 200ml:

  • Název: Juvena Miracle Express Cleansing Water for face & eyes čistící voda 200ml
  • Cena: 920
  • Výrobce: Juvena
  • Kategorie: Pleť | Odličování a čištění | Na čištění
  • EAN: 9007867765012


Brand

Brand

Juvena

Značka Juvena je od roku 1954 průkopníkem ve výzkumu pokožky a jejích potřeb. Vybudovala si pozici specialisty a odborníka v boji proti předčasnému stárnutí. Jak napovídá její jméno odvozené z latinského juvenalis – mládí, právě ono mládí je vizí a zároveň i příslibem působení jejich produktů. Během svého působení se stala Juvena tvůrcem mnoha revolučních změn v kosmetice. Švýcarská značka Juvena s dvojitou inovací SkinNova SC Technology neboli SkinNova Technology a Stem Cell Peptide aktivně podporuje vlastní aktivitu kmenových buněk v pleti a poskytuje ideální mikroprostředí pro všechny kožní buňky naší pleti. Bojujte s časem se značkou Juvena.