Brands:Juvena

Juvena Anti-Age Kit péče na míru

5 149 

Juvena Anti-Age Kit péče na míru od renomovaného výrobce Juvena za skvělou cenu 5140 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Pleť | Krémy

Katalogové číslo: 9007867761700 Kategorie: ,

Popis

Popis

Kvalitní Juvena Anti-Age Kit péče na míru od známé značky Juvena. Namíchejte si vlastní a originální péči o pleť každý den!Zcela nový revoluční systém každodenní péče o pleť. Namíchejte si svůj vlastní produkt. Univerzální krémový fluid můžete zkombinovat se čtyřmi koncentráty a vytvořit si tak péči na míru. INDIVIDUÁLNÍ. KREATIVNÍ. SKINSATION!
SLOŽENÍ ANTI-AGE KITU:
Skinsation Global Anti-Age Creme FluidKrémový fluid posiluje kvalitu pokožky díky technologii SkinNova SC, zlepšuje její strukturu a efektivně odstraňuje známky stárnutí, pleť je svěží a zářivá. Efekt můžete zesílit smícháním s jedním či více koncentráty, díky čemuž vytvoříte originální produkt péče o pleť, dle aktuálních požadavků vaší pleti.
Balení obsahuje:Global Anti-Age Fluid 50ml4x koncentrát (á 10ml)dřevěný podstavecporcelánová miskaštěteček
KONCENTRÁTY:Daily Shiled Concentrate (Ochranný koncentrát) – Bojuje proti předčasnému stárnutí pokožky a poskytuje ideální ochranu před každodenními negativními stresovými faktory. Zároveň pleť chrání proti UVA a infračervenému záření a posiluje její imunitní systém.Aktivní ingredience: Kyselina hyaluronová, Ectoin, komplex ochranných látekDeep Moisture Concentrate (Hydratační koncentrát) Intenzivní hydratační komplex osvěžuje a posiluje pleť a to s účinkem až na 24 hodin.Aktivní ingredience: Kyselina hyaluronová (dlouhé řetězce), extrakt ze zelené řasy, perlový extrakt Regenerating Oil Concentrate (Regenerační koncentrát – olejový základ) Koncentrát pro maximální relaxaci a dlouhotrvající regeneraci pokožky. Přírodní oleje pokožku zvláční a dodají jí potřebné živiny bez zatížení. Ideální pro normální až suchou pleť. Perfektní noční péče.Aktivní ingredience: Vitamín A, olej z makadamových ořechů, rostlinný extrakt z černého rybízu Immediate Lifting Concentrate (Liftingový koncentrát) Okamžitě vyhlazuje pokožku a dodává potřebnou energii. Zlepšuje pevnost a pružnost pleti a redukuje jemné linky a vrásky.Aktivní ingredience: Kyselina hyaluronová (dlouhé řetězce), extrakt z Jambú (Plamatka zelná)
APLIKACE:Jednou či dvakrát zmáčkněte aplikátor Global Anti-Age Fluidu do porcelánové mističky a vyberte si koncentrát dle individuálních potřeb vaší pokožky. Doporučujeme maximálně jedno kapátko koncentrátu. Následně s pomocí štětečku obě substance smíchejte dohromady a následně naneste na obličej s použitím štětečku či konečků prstů. Můžete kombinovat i dva různé koncentráty dle potřeb pokožky a tím maximalizovat účinek. V tomto případě použijte maximálně půl kapátka pro každý koncentrát.
TIP:Pokud chcete posílit účinek Skinsation Anti-Age Kit, použijte po očištění pleti Miracle Boost Essence, který zlepšuje prostupnost pokožky pro následnou péči.
  Juvena Anti-Age Kit péče na míru za cenu 5140 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Juvena Anti-Age Kit péče na míru:

  • Název: Juvena Anti-Age Kit péče na míru
  • Cena: 5140
  • Výrobce: Juvena
  • Kategorie: Pleť | Krémy
  • EAN: 9007867761700


Brand

Brand

Juvena

Značka Juvena je od roku 1954 průkopníkem ve výzkumu pokožky a jejích potřeb. Vybudovala si pozici specialisty a odborníka v boji proti předčasnému stárnutí. Jak napovídá její jméno odvozené z latinského juvenalis – mládí, právě ono mládí je vizí a zároveň i příslibem působení jejich produktů. Během svého působení se stala Juvena tvůrcem mnoha revolučních změn v kosmetice. Švýcarská značka Juvena s dvojitou inovací SkinNova SC Technology neboli SkinNova Technology a Stem Cell Peptide aktivně podporuje vlastní aktivitu kmenových buněk v pleti a poskytuje ideální mikroprostředí pro všechny kožní buňky naší pleti. Bojujte s časem se značkou Juvena.