GOSH COPENHAGEN Blender brush 019

290 

GOSH COPENHAGEN Blender brush 019 od renomovaného výrobce GOSH COPENHAGEN za skvělou cenu 290 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Doplňky | Štětce

Katalogové číslo: 5711914063054 Kategorie: ,

Popis

Popis

Kvalitní GOSH COPENHAGEN Blender brush 019 od známé značky GOSH COPENHAGEN. Od teď to bude hračka! Jsou nenápadní, pochází z Dánska a v duchu značky GOSH COPENHAGEN jsou 100 % Vegan. Prodloužená rukojeť pro přesnou aplikaci je vyrobena z březového dřeva a syntetické štětiny zajišťují stálost a toleranci pro všechny typy pleti. Stačí si osvojit pár základních postupů a už je nedáte z ruky!
019 BRUSH EYE BLENDER
Blender slouží k rozmazání a zjemnění přechodů zejména v očním záhybu. Neobejdete se bez něj při kouřovém líčení, kdy nejprve nanášíme jednotlivé barvy, a poté pomocí blenderu jemně rozpracováváme do přirozených přechodů. Díky zaoblenému a protáhlému tvaru perfektně sedne do očního záhybu. GOSH COPENHAGEN Blender brush 019 za cenu 290 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek GOSH COPENHAGEN Blender brush 019:

  • Název: GOSH COPENHAGEN Blender brush 019
  • Cena: 290
  • Výrobce: GOSH COPENHAGEN
  • Kategorie: Doplňky | Štětce
  • EAN: 5711914063054


Brand

Brand

GOSH COPENHAGEN

Dánská značka GOSH COPENHAGEN pojí severskou kvalitu v minimalistickém designu s týmem kreativních nadšenců do dokonalých produktů pro denní i pro profesionální líčení. Vznikla v roce 1945 pod taktovkou zakladatele Einera Tjellsenoma. Na vývoji dekorativní kosmetiky se podílí řada známých osobností, jako úspěšná spisovatelka Caroline Fleming nebo návrhářka Isabel Kristensen. Značka Gosh přináší řadu očních stínů, rtěnek, pudrů, řasenek, jiných dekorativních pomůcek ke zkrášlení, ale i dámskými a pánskými parfémy, nebo přípravky péčí o vlasy a tělo.