Giorgio Armani Eau de Cèdre pour Homme toaletní voda 50ml

1 344 

Giorgio Armani Eau de Cèdre pour Homme toaletní voda 50ml od renomovaného výrobce Giorgio Armani za skvělou cenu 1890 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Vůně | Pánské | Parfémy

Katalogové číslo: 3614270284915 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Giorgio Armani Eau de Cèdre pour Homme toaletní voda 50ml od známé značky Giorgio Armani. Nový pánský olfaktorický rukopis od Giorgio Armani, EAU DE CEDRE, je čtvrtým dílem z řady EAUX POUR HOMME.EAU POUR HOMME byla první pánskou vůní od Giorgio Armani. Její jasné a jednoznačně mužné tóny představují čichové ztvárnění slavného saka Armani, které ohromilo svět odlehčeností a ladností. Sako, ikona revoluce v módě, jeho struktura a použitý materiál hrají zásadní roli… Stejně jako vůně.Slavné sako Armani je konstantní inspirací celé řady EAUX POUR HOMME. EAU DE NUIT představuje smoking v jeho nejpůsobivější formě, zatímco EAU D’ARÔMES uvolňuje pravidla, aby zachytila ledabylou eleganci volného víkendu.EAU DE CÈDRE čerpá inspiraci v sametovém saku. Látka, která dokáže v závislosti na světle měnit barvu, je známá pro své mimořádné pohodlí. Samet také dokáže odrážet nejrůznější barvy podle toho, jaké světlo na ni zrovna dopadá. Je jemná a robustní zároveň a podněcuje představivost. Olfaktorickou inspiraci lze spatřit v ušlechtilé kořeněné kůži. Ty nejsmyslnější přísady, například luxusní semiš, vyjadřuje sílu i křehkost zároveň.Z celé kompozice křiklavě vystupují cedrové tóny, jako by se potácely na pomezí světla a tmy, a rozjasňuje je dřevitý kořeněný a kožený akord.Je to vůně pro moderního gentlemana.
Jakmile se vůně dotkne pleti, dojde k metamorfóze. Spojení italské bergamotky a citronové esence se odívá do svěžího akordu fialkových okvětních plátků. Průsvitnost ustupuje textuře a hřejivý kmín s pikantní šalvějí se pojí se zářivými tóny kardamomu v Cardamom Pure Jungle Essence™*. Cedrová esence, nestálá jako čerstvé dřevěné hobliny, je přitahována nečekaným motivem extraktu z černého čaje, než ji zcela zahalí svůdnost hutných semišových, dřevitých a kožených tónů. Giorgio Armani Eau de Cèdre pour Homme toaletní voda 50ml za cenu 1890 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Giorgio Armani Eau de Cèdre pour Homme toaletní voda 50ml:

  • Název: Giorgio Armani Eau de Cèdre pour Homme toaletní voda 50ml
  • Cena: 1890
  • Výrobce: Giorgio Armani
  • Kategorie: Vůně | Pánské | Parfémy
  • EAN: 3614270284915


Brand

Brand

Giorgio Armani

Značka Giorgio Armani byla založena stejnojmenným tvůrcem, který pracoval u Nina Cerrutiho. Pak pro něj vytvořil vlastní kolekci pánského oblečení Hitman. Pak vytvořil vlastní značku v roce 1975 s partnerem Sergiem Galeottim. Do světa parfémů vkročil roku 1982 s parfémem Giorgio Armani for Women. Nejpopulárnější vůní je řada Aqua di Gio pro muže. Úspěšná je i dámská vůně Code. Giorgio Armani má dnes více jak 100 vůní od parfémů po deodoranty, balzámy i krémy, které stojí za to.