FIKKERTS Gardener’s Hand Scrub With Cracked Walnut peeling na ruce 500g

399 

FIKKERTS Gardener’s Hand Scrub With Cracked Walnut peeling na ruce 500g
4.8 (96.92%) 26 hlasů

FIKKERTS Gardener’s Hand Scrub With Cracked Walnut peeling na ruce 500g od renomovaného výrobce FIKKERTS za skvělou cenu 399 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Doplňky

Katalogové číslo: 820859011756 Kategorie:

Popis

Popis

Kvalitní FIKKERTS Gardener’s Hand Scrub With Cracked Walnut peeling na ruce 500g od známé značky FIKKERTS. Peeling na ruce, obohacený o přírodní peelingové složky, jako jsou drcené skořápky vlašských ořechů, které z pokožky jemně odstraňují nečistoty, odumřelé kožní buňky a zanechávají ji krásně projasněnou a čistou.
Hmotnost: 500gFikkerts produkty jsou velmi oblíbené a výjimečné díky jeho originálnímu balení, designu a pozornosti, která je věnovaná každému detailu. Obsahuje ty nejlepší přírodní ingredience z celého světa.
Díky nové kolekci Kitchen Garden už rozmazlování a hýčkání nemusí být vyhrazeno pouze pro zvláštní příležitosti. Tato kolekce je vyrobena z těch nejčistších přírodních rostlinných a bylinných výtažků, pečlivě vybírána, aby poskytla co nejlepší péči o vaši pokožku po dlouhém a náročném dni.
Jemně odstraňuje nečistoty, odumřelé kožní buňky a zanechává ruce krásně projasněné a čisté. Obohacený o přírodní peelingové složky, jako jsou drcené skořápky vlašských ořechů. Jemně vmasírujte do suché pokožky. Důkladně opláchněte teplou vodou. Používejte 1-2krát týdně.
Výrobek není testován na zvířatech.
Vyrobeno v Anglii.
  FIKKERTS Gardener’s Hand Scrub With Cracked Walnut peeling na ruce 500g za cenu 399 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek FIKKERTS Gardener’s Hand Scrub With Cracked Walnut peeling na ruce 500g:

  • Název: FIKKERTS Gardener’s Hand Scrub With Cracked Walnut peeling na ruce 500g
  • Cena: 399
  • Výrobce: FIKKERTS
  • Kategorie: Doplňky
  • EAN: 820859011756


FIKKERTS Gardener’s Hand Scrub With Cracked Walnut peeling na ruce 500g
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Brand

Brand

FIKKERTS

Anglická značka FIKKERTS přináší vůně rozkvetlé zahrady a dává nám přičichnout k vůni anglického venkova prostřednictvím svých produktů. Značka FIKKERTS již přes 100 let zachycuje vůni přírody ve svých okouzlujících kosmetických produktech. Jejich kouzlo spočívá ve spojení zcela nevšedních kombinací vůní s jemným dotekem přírody a velmi poutavém balení. Originální lahvičky a papírové etikety v nás evokují vzpomínky na kapky, masti a různé léčivé směsi známé z dřívějších dob.
Armani Si passione