FAnn dětem Plážová taška FAnn dětem růžová 1 ks

99 

FAnn dětem Plážová taška FAnn dětem růžová 1 ks
4.8 (96.92%) 26 hlasů

FAnn dětem Plážová taška FAnn dětem růžová 1 ks od renomovaného výrobce FAnn dětem za skvělou cenu 99 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Doplňky | Nadace FAnn dětem

Katalogové číslo: 99973155 Kategorie: ,

Popis

Popis

Kvalitní FAnn dětem Plážová taška FAnn dětem růžová 1 ks od známé značky FAnn dětem. Taška byla vytvořena se speciálním ohledem na její použití při přenášení objemných či těžších předmětů. Tkanina zaručuje odolnost proti odření a skvěle se hodí na ručníky, hračky, deku či opalovací krémy.
Rozměry tašky jsou 50×15 cm dno a 30 cm výška. Má vyjímatelnou zpevněnou vložku na dno, zapínání na zip a vnitřní kapsičku na drobnosti.
Pomocná ruka se vždycky hodí. A právě takovou nám podala cestovní kancelář Blue Style, díky čemuž vám můžeme představit náš první společný projekt.
O tom, kolik věcí je pro malé děti potřeba, ví své i Lenka Pátek, spoluzakladatelka společnosti CK Blue Style. Tato cestovní kancelář nabízí rodičům unikátní koncept dovolené prostřednictvím Croco Clubu, kde se dětem věnují a rodiče tak mohou pořádně zrelaxovat. Myšlenka podpořit dobrou věc, a ještě k tomu vytvořit hodnotný produkt, který rodičům pomůže při každé cestě k bazénu nebo na pláž, Lenku velmi nadchla. „Na společnosti FAnn se mi líbí, že je společensky zodpovědná a kromě svých podnikatelských aktivit se věnuje také potřebným. Oslovilo mě, s jakou péčí a láskou se tu starají o to nejzákladnější, o své zákazníky. To je naší prioritou i v Blue Style, ať už jde o cestující seniory, mladé páry, nebo rodiny s dětmi. Právě pro rodiče jsme ve spolupráci s FAnn parfumerií připravili veselou plážovou tašku, do které mohou naskládat všechny své nezbytnosti,” říká Lenka. Veškeré prostředky získané z prodeje tašky půjdou ve prospěch nadačního fondu FAnn dětem a stejně jako v minulých letech budou použity na koupi lékařských přístrojů pro novorozenecká oddělení. FAnn dětem Plážová taška FAnn dětem růžová 1 ks za cenu 99 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek FAnn dětem Plážová taška FAnn dětem růžová 1 ks:

  • Název: FAnn dětem Plážová taška FAnn dětem růžová 1 ks
  • Cena: 99
  • Výrobce: FAnn dětem
  • Kategorie: Doplňky | Nadace FAnn dětem
  • EAN: 99973155


FAnn dětem Plážová taška FAnn dětem růžová 1 ks
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Brand

Brand

FAnn dětem

Značka FAnn dětem v parfumeriích má poslání. Nadační fond FAnn dětem ve spolupráci s českou módní návrhářkou jménem Jana Berg představuje společný charitativní projekt. Díky němu lze získat prostředky na zakoupení diagnostických přístrojů pro nejmenší. V kamenných FAnn parfumeriích nebo obline lze zakoupit v originálním balení třeba veselé ponožky s puntíky a spoustu dalších věciček, které pro nadační fond FAnn dětem navrhla Jana Berg a zpracovala česká společnost ROTEX Třebíč.
Armani Si passione