Estée Lauder NightWear Plus Detox Mask noční maska 75ml

1 590 

Estée Lauder NightWear Plus Detox Mask noční maska 75ml od renomovaného výrobce Estée Lauder za skvělou cenu 1570 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Pleť | Speciální péče | Masky

Katalogové číslo: 887167142558 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Estée Lauder NightWear Plus Detox Mask noční maska 75ml od známé značky Estée Lauder. ·         NEW NightWear Plus 3-Minute Detox Mask – super rychlá a super účinná, tato expresní maska pomáhá zbavit pokožku denního znečištění za pouhé 3 minuty. Nová NightWear Plus 3-Minute Maska s obsahem kaolínu jemně čistí pleť a zbavuje ji přebytečné mastnoty a pomáhá tak minimalizovat výskyt rozšířených pór. Tekutá světlá maska okamžitě po nanesení odstraňuje z povrchu pleti mastnotu, takže pokožka je zanechána svěžejší a se sjednoceným přirozeným tónem barvy. Obsahující proprietární Estée Lauder Super Anti-Oxidant Complex a kaolín, tato formule pomáhá oživit a probudit k životu unavenou a povadlou pleť. Pro dokonalý účinek používejte dvakrát týdně na noc v kombinaci s používáním krémů DayWear a nového NightWear krému. Naneste na pokožku v tenké vrstvě a po pouhých třech minutách jemně smyjte vodou, vyhněte se oblasti očí. Po použití aplikujte obnovující a hydratační sérum. Estée Lauder NightWear Plus Detox Mask noční maska 75ml za cenu 1570 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Estée Lauder NightWear Plus Detox Mask noční maska 75ml:

  • Název: Estée Lauder NightWear Plus Detox Mask noční maska 75ml
  • Cena: 1570
  • Výrobce: Estée Lauder
  • Kategorie: Pleť | Speciální péče | Masky
  • EAN: 887167142558


Brand

Brand

Estée Lauder

Značka Estée Lauder byla založena Josephine Esther Mentzer narozenou v New Yorku československé rodině, která emigrovala. Strýc byl uznávaný chemik a zabýval se výrobou krémů a kosmetiky. Svou firmu jménem Estée Lauder založila roku 1935, krémy vyráběla doma v malé laboratoři a trvalo 12 let, než nabídla 4 výrobky. Hydratační krém, krém na ruce, čistící olej a pleťovou vodu. Novinkou Youth Dew kombinující olej do koupele s parfémem ovládla trh v roce 1953. Boduje vůní Estée Lauder Pleasures s květinovým aroma s pivoňkou a jasmínem, Beautiful, Cinnabar či Pleasures bloom.