Brands:DKNY

DKNY Pure Verbena parfémovaná voda pro ženy 100 ml

773 

Parfém DKNY Pure Verbena parfémovaná voda pro ženy 100 ml od renomovaného výrobce DKNY za skvělou cenu 773.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 022548231234 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní DKNY Pure Verbena parfémovaná voda pro ženy 100 ml od známé značky DKNY. DKNY Pure Verbena, 100 ml, parfémovaná voda pro ženy, Parfémovaná voda DKNY Pure Verbena evokuje radostnou, vzrušující a bezstarostnou atmosféru prázdnin a obklopí vás lehkostí a svěžestí.citrusová vůněpro optimistickou ženuna denní nošení, především do teplého počasí DKNY Pure Verbena parfémovaná voda pro ženy 100 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém DKNY výhodně.

Parfém DKNY Pure Verbena parfémovaná voda pro ženy 100 ml:

  • Název: DKNY Pure Verbena parfémovaná voda pro ženy 100 ml
  • Cena: 773.00 CZK
  • Výrobce: DKNY
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 022548231234


Brand

Brand

DKNY

Značka DKNY založila Donna Karan, rozená Donna Faske z New Yorku. Vystudovala školu designu a pracovala u Anny Kleinové, jejíž firmu po její smrti řídila. V roce 1985 s manželem zakládá značku Donna Karan New York, zkratka DKNY. Filosofií firmy je přinést pohodlné a luxusní zboží se specifickými styly. Nastolila převrat ve stylu ženské módy, prudké elegance, vysokého managementu a praktičnosti, aby byla žena vždy sexy. Na trh uvedla i kolekce šperků, hodinek a parfémů, jako je Fragrance for Woman či Be Delicicous. Za svou práci byla Donna Karan oceněna mnoha cenami a v roce 2004 i cenou za celoživotní úspěchy. Od roku 2001 je značka součástí koncernu Louis Vuitton.