Brands:DKNY

DKNY Pure A Drop of Rose parfémovaná voda pro ženy 100 ml

909 

Parfém DKNY Pure A Drop of Rose parfémovaná voda pro ženy 100 ml od renomovaného výrobce DKNY za skvělou cenu 909.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 2800010426320 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní DKNY Pure A Drop of Rose parfémovaná voda pro ženy 100 ml od známé značky DKNY. DKNY Pure A Drop of Rose, 100 ml, parfémovaná voda pro ženy, Parfémovaná voda DKNY Pure A Drop of Rose vzdává hold přirozené kráse, ženskosti a eleganci. Dokonale podpoří váš přirozený půvab a nenucenou sofistikovanost.květinová vůněpro romantickou ženuna každodenní nošení DKNY Pure A Drop of Rose parfémovaná voda pro ženy 100 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém DKNY výhodně.

Parfém DKNY Pure A Drop of Rose parfémovaná voda pro ženy 100 ml:

  • Název: DKNY Pure A Drop of Rose parfémovaná voda pro ženy 100 ml
  • Cena: 909.00 CZK
  • Výrobce: DKNY
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 2800010426320


Brand

Brand

DKNY

Značka DKNY založila Donna Karan, rozená Donna Faske z New Yorku. Vystudovala školu designu a pracovala u Anny Kleinové, jejíž firmu po její smrti řídila. V roce 1985 s manželem zakládá značku Donna Karan New York, zkratka DKNY. Filosofií firmy je přinést pohodlné a luxusní zboží se specifickými styly. Nastolila převrat ve stylu ženské módy, prudké elegance, vysokého managementu a praktičnosti, aby byla žena vždy sexy. Na trh uvedla i kolekce šperků, hodinek a parfémů, jako je Fragrance for Woman či Be Delicicous. Za svou práci byla Donna Karan oceněna mnoha cenami a v roce 2004 i cenou za celoživotní úspěchy. Od roku 2001 je značka součástí koncernu Louis Vuitton.