Brands:DKNY

DKNY Be Delicious Crystallized parfémovaná voda pro ženy 50 ml

682 

Parfém DKNY Be Delicious Crystallized parfémovaná voda pro ženy 50 ml od renomovaného výrobce DKNY za skvělou cenu 682.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Popis

Popis

Kvalitní DKNY Be Delicious Crystallized parfémovaná voda pro ženy 50 ml od známé značky DKNY. DKNY Be Delicious Crystallized, 50 ml, parfémovaná voda pro ženy, Parfémovaná voda DKNY Be Delicious Crystallized je neodolatelná vůně s jedinečným aroma, které vás bude provázet celý den.květinovo-ovocná vůněpro smyslnou ženuna každodenní nošení DKNY Be Delicious Crystallized parfémovaná voda pro ženy 50 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém DKNY výhodně.

Parfém DKNY Be Delicious Crystallized parfémovaná voda pro ženy 50 ml:

  • Název: DKNY Be Delicious Crystallized parfémovaná voda pro ženy 50 ml
  • Cena: 682.00 CZK
  • Výrobce: DKNY
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 022548362877


Brand

Brand

DKNY

Značka DKNY založila Donna Karan, rozená Donna Faske z New Yorku. Vystudovala školu designu a pracovala u Anny Kleinové, jejíž firmu po její smrti řídila. V roce 1985 s manželem zakládá značku Donna Karan New York, zkratka DKNY. Filosofií firmy je přinést pohodlné a luxusní zboží se specifickými styly. Nastolila převrat ve stylu ženské módy, prudké elegance, vysokého managementu a praktičnosti, aby byla žena vždy sexy. Na trh uvedla i kolekce šperků, hodinek a parfémů, jako je Fragrance for Woman či Be Delicicous. Za svou práci byla Donna Karan oceněna mnoha cenami a v roce 2004 i cenou za celoživotní úspěchy. Od roku 2001 je značka součástí koncernu Louis Vuitton.