Brands:DKNY

DKNY Be Delicious City Girls Brooklyn Girl toaletní voda pro ženy 50 m

854 

Parfém DKNY Be Delicious City Girls Brooklyn Girl toaletní voda pro ženy 50 m od renomovaného výrobce DKNY za skvělou cenu 854.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 022548375358 Kategorií: , , , ,

Popis

Popis

Kvalitní DKNY Be Delicious City Girls Brooklyn Girl toaletní voda pro ženy 50 m od známé značky DKNY. DKNY Be Delicious City Girls Brooklyn Girl, 50 ml, toaletní voda pro ženy, Toaletní voda DKNY Be Delicious City Girls Brooklyn Girl evokuje radostnou, vzrušující a bezstarostnou atmosféru prázdnin a obklopí vás lehkostí a svěžestí.květinovo-ovocná vůněpro optimistickou ženuna každodenní nošení DKNY Be Delicious City Girls Brooklyn Girl toaletní voda pro ženy 50 m za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém DKNY výhodně.

Parfém DKNY Be Delicious City Girls Brooklyn Girl toaletní voda pro ženy 50 m:

  • Název: DKNY Be Delicious City Girls Brooklyn Girl toaletní voda pro ženy 50 m
  • Cena: 854.00 CZK
  • Výrobce: DKNY
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 022548375358


Brand

Brand

DKNY

Značka DKNY založila Donna Karan, rozená Donna Faske z New Yorku. Vystudovala školu designu a pracovala u Anny Kleinové, jejíž firmu po její smrti řídila. V roce 1985 s manželem zakládá značku Donna Karan New York, zkratka DKNY. Filosofií firmy je přinést pohodlné a luxusní zboží se specifickými styly. Nastolila převrat ve stylu ženské módy, prudké elegance, vysokého managementu a praktičnosti, aby byla žena vždy sexy. Na trh uvedla i kolekce šperků, hodinek a parfémů, jako je Fragrance for Woman či Be Delicicous. Za svou práci byla Donna Karan oceněna mnoha cenami a v roce 2004 i cenou za celoživotní úspěchy. Od roku 2001 je značka součástí koncernu Louis Vuitton.