Davidoff The Brilliant Game toaletní voda pro muže 60 ml

930 

[kkratings]

Parfém Davidoff The Brilliant Game toaletní voda pro muže 60 ml od renomovaného výrobce Davidoff za skvělou cenu 930.00 CZK Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody

Katalogové číslo: 3607349875473 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Kvalitní Davidoff The Brilliant Game toaletní voda pro muže 60 ml od známé značky Davidoff. Davidoff The Brilliant Game, 60 ml, toaletní voda pro muže, Toaletní voda Davidoff The Brilliant Game je dokonalou moderní vůní, díky níž získáte nezaměnitelné charisma a snadno dosáhnete svých cílů.orientální vůněpro moderního sebevědomého mužena celodenní nošení Davidoff The Brilliant Game toaletní voda pro muže 60 ml za cenu Kč vás nezklame. Pořiďte si parfém Davidoff výhodně.

Parfém Davidoff The Brilliant Game toaletní voda pro muže 60 ml:

  • Název: Davidoff The Brilliant Game toaletní voda pro muže 60 ml
  • Cena: 930.00 CZK
  • Výrobce: Davidoff
  • Kategorie: Zdraví a krása > Osobní péče > Kosmetika > Parfémy a kolínské vody
  • Katalogové číslo: 3607349875473


Brand

Brand

Davidoff

Značka Davidoff má dlouhou historii. Zino Davidoff procestoval mnoho zemí a na Kubě zjistil informace o výrobě doutníků v klimatizované komoře, v tzv. humidorech. V roce 1967 vydal knihu pro znalce doutníků. V 70 letech s přítelem Dr. Ersta Schneiderem rozšířil značku Davidoff, známou doutníky o koňaky, o brýle a kožené výrobky. V roce 1988 byla na trh uvedena první panská vůně Cool Water Man a vzápětí dámská verze Cool Water Woman známou dnes po celém světě.
Armani Si passione