Brands:Cremorlab

Cremorlab O2 Couture Oxygenic Peeling Mask kyslíková peelingová maska 100ml

899 

Cremorlab O2 Couture Oxygenic Peeling Mask kyslíková peelingová maska 100ml od renomovaného výrobce Cremorlab za skvělou cenu 879 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Pleť | Speciální péče | Masky

Katalogové číslo: 8809343762093 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Cremorlab O2 Couture Oxygenic Peeling Mask kyslíková peelingová maska 100ml od známé značky Cremorlab. Hlavní účinky:Kyslíková peelingová maska s přírodními výtažky k odstranění svcrhní odumřelé pokožky a dokonalé detoxikaci pleti. Jemný gel po kontaktu s pokožkou nabobtná v pěnu plnou miniaturních kyslíkových bublinek, které dokonale splynou s tváří a každým záhybem.
Složení:T.E.N.™ TERMÁLNÍ VODA- termální pramenitá voda získávaná z hloubky 1 100 m pod hladinou moře je extrémně bohatá na minerály jako sodík, draslík, měď a germanium a hloubkově hydratuje pleťMARINE OXYGEN PLASMA ™- kyslík – dostatek kyslíku pomáhá buňkám v metabolické aktivitě, která má za následek revitalizaci pokožky- spirulina – řasa bohatá na minerály dodává pleti potřebnou vláhu, kyslík a základní živiny- plankton – hloubkově detoxikuje a hydratuje pokožkuAHA- jemný peeling rozpustný ve voděBHA- účinný peeling kožního séba, uvolňuje póryPHA- nedráždivý peelingVÝTAŽEK Z LISTŮ LIBAVKY- přírodní peeling s protizánětlivým účinkemVÝTAŽEK Z ŘASY WAKAME- silný antioxidant
Způsob použití:Naneste gelovou masku na očištěnou pleť, stačí 2 – 3 stlačení dávkovače. Masku roztírejte krouživými pohyby směrech nahoru a ven. Poté vyčkejte 3 minuty, než se gel promění v pěnivé bublinky, a poté důkladně opláchněte vlažnou vodou. Masku aplikujte 1 až 2 krát týdně podle potřeby. Cremorlab O2 Couture Oxygenic Peeling Mask kyslíková peelingová maska 100ml za cenu 879 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Cremorlab O2 Couture Oxygenic Peeling Mask kyslíková peelingová maska 100ml:

  • Název: Cremorlab O2 Couture Oxygenic Peeling Mask kyslíková peelingová maska 100ml
  • Cena: 879
  • Výrobce: Cremorlab
  • Kategorie: Pleť | Speciální péče | Masky
  • EAN: 8809343762093


Brand

Brand

Cremorlab

Korejská kosmetická značka Cremorlab svoje produkty staví na obsahu termální minerální vody T.E.N., kterou získávají z ohromné hloubky v korejské provincii proslavené jako lázeňské a medicínské centrum. Co se péče o pleť týká, Korejky prostě vědí jak na to. Vždy vypadají mladší, než ve skutečnosti jsou. Tajemství krásy tkví v minerální hydrataci a na té značka Cremorlab staví. Naším favoritem je třeba Cremor For Face Fresh Water Gel se kterým nešlápnete vedle a dlouho vám vydrží.