Clarins Sun Care Cream UVB 30 opalovací krém 75 ml

740 

Clarins Sun Care Cream UVB 30 opalovací krém 75 ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Clarins Sun Care Cream UVB 30 opalovací krém 75 ml od renomovaného výrobce Clarins za skvělou cenu 740 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Tělo | Sluneční péče | Na opalování

Katalogové číslo: 3380811441122 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kvalitní Clarins Sun Care Cream UVB 30 opalovací krém 75 ml od známé značky Clarins. Hlavní účinky:Vytvořený pro ochranu velmi citlivé pokožky během intenzivního slunění. Tento jemný a lehoučký krém pomáhá zabránit nepříjemnému pocitu, zkrášluje a sjednocuje opálení a zachovává kvalitu pokožky. Složení:Phyto-Sunactyl 2 (kombinace výtažků z kasie, platanu, hráchu, olivovníku a baobabu): zaručuje posilněnou více-buněčnou ochranu, chrání před dehydratací a pomáhá předcházet známkám stárnutí pokožky. Kombinace výtažku z aloe vera a tokoferol: hydratuje a chrání pokožku. Komplex vysoce účinných multi-filtrů: chrání před slunečním zářením. Způsob použití:Pro rovnoměrné a zářivé opálení použijte Clarins tělový peeling několik dní před vystavením se slunci. Zvolte produkt ze sluneční péče vhodný pro svůj typ pleti. Ochranný faktor aplikujte opakovaně. Pro prodloužení opálení a ochranu kvality pokožky používejte Clarins péči po opalování. Clarins Sun Care Cream UVB 30 opalovací krém 75 ml za cenu 740 Kč vás nezklame. Navíc máte při nákupu nad 700 Kč dopravu zdarma.

Výrobek Clarins Sun Care Cream UVB 30 opalovací krém 75 ml:

  • Název: Clarins Sun Care Cream UVB 30 opalovací krém 75 ml
  • Cena: 740
  • Výrobce: Clarins
  • Kategorie: Tělo | Sluneční péče | Na opalování
  • EAN: 3380811441122


Clarins Sun Care Cream UVB 30 opalovací krém 75 ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Brand

Brand

Clarins

Francouzská luxusní kosmetická značka Clarins je synonymem prestiže a vyhledávaným pojmem na poli péče o pleť a líčení. Vznikla v roce 1954, kdy si student medicíny Jacques Courtin-Clarins otevřel v Paříži první institut krásy. Filozofie značky Clarins je založena zejména na odpovědném přístupu k životnímu prostředí a upřednostňuje rostlinné složení u svých produktů. V kosmetických laboratořích Clarins nepřetržitě probíhá analyzování a testování jednotlivých výrobků ve spolupráci s lékaři, biology a kosmetickými odborníky pro optimální výsledky a inovaci kosmetických produktů.
Armani Si passione